Wpis z mikrobloga

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Czemu #przegryw tak sobie utrudniają życie i odmawiają jednej z największych przyjemności jaką jest #s--s ? Nie macie koleżanek - zrozumiałe. Nie idzie na #tinder - zrozumiałe. Normalna sprawa bo teraz nawet normiki muszą ostro tryhardować żeby wyrwać jakąś trzydziechę z dzieckiem po rozwodzie. Ale przecież można odmówić sobie chlania i żarcia kebabów i odłożyć te kilka stówek miesięcznie na #divyzwykopem czy #nuru


Bo mi nie chodzi żeby mieć s--s z kimś komu muszę za to płacił, bo inaczej nigdy by mnie nie dotknął, a chodzi mi o to, żeby być pożądanym.
  • Odpowiedz
Taa a jak walicie do #p---o to jakoś tego nie potrzeba? Jakoś wystarcza sam wygląd aktorki xd Jakoś was ta cycata blondyna z video nie głaska po główce i nie przytula a wystarcza żeby zlać się w prześcieradło.


@mirko_anonim: sprawa zawsze dla mnie była oczywista - jeśli ktoś faktycznie brzydzi się seksem bez uczuć i takim "przedmiotowym" traktowaniem to nie powinien ani walić konia do p---o ani nawet myśleć o
  • Odpowiedz
Bo mi nie chodzi żeby mieć s--s z kimś komu muszę za to płacił, bo inaczej nigdy by mnie nie dotknął, a chodzi mi o to, żeby być pożądanym.


@mirko_anonim: lepszy s--s z brakiem pożądania niż s--s z własną ręką latami do zwyrolskich filmów imo
  • Odpowiedz