Wpis z mikrobloga

Tak w sumie teraz pomyślałem że największy cyrk to będzie jak ci spooferzy będą dzwonić w dniu gali że na stadionie jest coś podłożone albo że zaraz dojdzie do jakiegoś ataku a jest to w sumie prawdopodobne bo yebaki nie znają granic. Zadzwonienie i lądowanie awaryjne samolotu a odwołana gala to zupełnie inny poziom także mogą ładne cyrki być
#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@loty-luju: to nie działa tak że ktoś dzwoni że w miejscu X jest b---a i po imprezie gdyby to było takie proste to nie doszłoby to żadnego koncertu czy innego wydarzenia
  • Odpowiedz
  • 0
@Polnischefuhrer: Nie no podlozona b---a rozumiem ale jak powiedza o jakims ataku terrorystycznym albo o kims ze ktos ma bombe albo jakąś b--ń to jestem ciekawy jak taka sprawa sie rozwiazuje xd ten spoofing to jest tak mocne gowno ze az przeraza
  • Odpowiedz
@ElementalX7: to z tego że mają zabezpieczenia na wypadek telefonu o b----e i do tego się odnosiłem w moim wpisie
a że różne przedmioty można wnieść na obiekt to wiadomo ale prędzej ciebie wniosą na narodowy w worku na śmieci niż gale zatrzymają po spoof telefonach
  • Odpowiedz
@ElementalX7: @loty-luju
Na każdą imprezę masową na stadionach przypada statystycznie ileś telefonów o b----e i tak dalej a nie ma żadnej ewakuacji. Dlatego, że całe stadiony są sprawdzane przed wpuszczeniem ludzi, oraz ludzi kontrolują na bramkach. Więc teoretycznie są pewni w 100%, że b---y nie ma i to fake telefon.
Chociaż zdaje sobię sprawę, że przecież wszystko nie jest kontrolowane w 100% i ktoś przez zaplecze pewnie mógłby coś
  • Odpowiedz