Wpis z mikrobloga

#iphone15pro wszystkie obejrzane recenzje i przeczytane komentarze sprowadzają mnie do wniosku, że nie warto go kupować bo bateria to jakaś porażka.
Na co w takim razie wymienić? Mój 4 letni SE2020 już powoli nie dowozi, ale zakup nowego miał być przyjemnością a okazuje się że to czysta udręka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#apple #iphone
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pylocz ja zmieniłem właśnie se 2020 po 4 latach na 15 pro max i to jak przejście z ziemniaka na telefon. Chciałem odświeżenia i nowości, no i mam. Bateria to całkowicie inna bajka w przypadku tych dwóch telefonów.
  • Odpowiedz
@dlaczego_michau:

Wejdź w ustawienia i w wyszukiwarce wpisz ''Ruch'' i tam trafisz na opcję ''Redukuj ruch''
W tym samym miejscu znajdziesz opcję "Ograniczaj częstotliwość klatek'' i ja ją też mam uruchomioną. Po jej włączeniu będziesz miał odświeżanie ekranu 1-60Hz.
  • Odpowiedz
@pylocz: Jak jesteś heavy userem (nawigacja, gierki) to nie bierz 15 pro bo bateria padaka. Jeżeli jednak używasz telefonu głównie do przeglądania netu, wiadomości i większość czasu jest podpięty do wifi to bateria nie powinna przeszkadzać. Ja miałem dni gdzie 15 pro maxa potrafiłem rozładować 100 -> 20% (dużo nawigacji, wymagająca gierka czekając na coś) także 15 pro na pewno by mi nie wystarczył. No i 2 sprawa - im
  • Odpowiedz
  • 0
@Dharma @MercedesBenizPolska @pepek84 @korbuzz @johny-kowalski @farew3Ell kupiony 14 plus na super promce, trochę na próbę żeby zobaczyć ten rozmiar i w razie czego oddać komuś z rodziny. Po trzech dniach używania stwierdzam że bateria zajebista, ale jednak trochę za duży jest na moje ręce. Nagrzewa się strasznie w trakcie przeglądania instagrama i przy ładowaniu. No i aparat bez szału, chyba jednak trzeba będzie zainwestować w wersję
  • Odpowiedz