Wpis z mikrobloga

  • 0
@Retsew: To jest ten za 29zł, 100gb limit?
Z tym swiatlowodem to nie wiem sumie. AKtualnie na mojej wsi staiwaja jakies maszty, ale poki co stoi i sie nei rusza, ale nawet zakladajac ze by bylo, to jesli bym sie wyprowadzil, skad mam wiedziec czy gdizes tam bedzie dostep do tego swiatlowodu?
  • Odpowiedz
  • 1
@brokenik to dziwne, 2 czy 3 klientów którym instalowałem mówiło, że wybrało nju właśnie z tego powodu - brak wiszącej umowy terminowej.

@essos still, jeżeli masz opcje światłowodu, to Orange ma coś takiego jak "przeniesienie usługi" i za 100 czy tam 160zl można przenieść w inne miejsce usluge, razem z montażem ITP.
  • Odpowiedz
@essos: kup router LTE (np ZTE 286d ~300pln) i do tego np Red Bull Mobile 2pln( nowy SIM co miesiąc bez limitu GB, albo Orange flex za 80pln z 4 kartami SIM {można rodzinie internet podarować}.
  • Odpowiedz
  • 0
kup router LTE (np ZTE 286d ~300pln) i do tego np Red Bull Mobile 2pln( nowy SIM co miesiąc bez limitu GB,


Heh, brzmi całkiem spoko

albo Orange flex za 80pln z 4 kartami SIM {można rodzinie internet podarować}.


@appmstt: To by było 80pln co miesiąc?
  • Odpowiedz
@brokenik: kolego, ogarnij się. To oczywiste że przy każdej usłudze jest umowa, ale NJU Światłowód nie jest zobowiązaniem terminowym. Można wypowiedzieć w każdej chwili bez opłat dodatkowych.

@Retsew no i mieli rację. Sam mam NJU między innymi przez brak umowy terminowej (no i cenę + sieć Orange). Kiedyś, jak oferta startowała, to jak się rezygnowało był zwrot opłaty instalacyjnej przy rezygnacji, ale od ponad roku tego nie ma.
  • Odpowiedz