Wpis z mikrobloga

#wojna korzystając z okazji, że #moderacja dziś zeszmaciła się bardziej niż zwykle, chciałbym zapytać - schorzenie szczególne jest wymagane czy zatrudnieniu do was, czy może znaczny stopień niepełnosprawności wystarczy?
Bo jestem przekonany, że musicie tam mieć jakieś całościowe zaburzenia rozwojowe lub orzeczenia 02-P.
Niemożliwe, żeby ktoś zdrowy na umyśle zachowywał się tak jak wy.
#rosja #ukraina
<ruskaszmatanadupie.jpg>
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bombastick: im to tylko kaftan pomoże, ale nie dziwie się im, rubel gówno warty, pod dupą się pali, niedługo będą dostawali wypłatę w kiełbasie zrobionej z frontowej mielonki wieprzy fjutina
  • Odpowiedz
@YebakaLesny: ja tylko przypomnę, że jak ruskie zaatakowali Ukrainę w 2022 i już było wiadomo, że dokonują czystek etnicznych w Buczy to za napisanie, że się człowiek cieszy, że ruskie zginęły w zestrzelonym samolocie wojskowym dostawało się bana na minimum dwa tygodnie.

Moderacja wykopu to są zwykłe ludzkie odpady i tyle.
  • Odpowiedz
@Rubbik A to dziwne, bo przez dwa lata od rozpoczęcia inwazji, wyrażałem swoje zdanie pod każdym tematem traktującym o porażce kacapów. Zawsze miałem w zwyczaju napisać - "i dobrze tak tym #!$%@? #!$%@? ". Od kilku mc za każdym razem dostaje ghosta. Ani razu nie dostałem bana. Konto mi zjechało za szkalowanie PiSu xd
  • Odpowiedz