Wpis z mikrobloga

Zna ktoś sklep Kompre? Planuje kupić jakiegoś laptopa poleasingowego jako sprzęt dodatkowy/awaryjny do domu, tj. jakiś pobyt w szpitalu czy wakacje, lepiej jednak mi się pracuje na większym ekranie niż na telefonie. Pewnie realnie z 2-3x użycia w roku xd
Oczywiście interesuje mnie coś w miarę dobrego co starczy na parę lat, tj. i5 8gen i wyżej, z 16gb ramu i z 500gb dysk. Najpewniej jakiś Dell Latitude. I chce model który przez sklep oceniany jest na klasę A - czyli bez większych rys i innych defektów. Ktoś się orientuje czy ten sklep uczciwie ocenia swoje produkty? Jak z baterią? Warto dobierać rozszerzoną gwarancję na 3 lata za jakieś 200zł dopłaty?
Np. https://www.kompre.pl/produkt/m1trO4uG61Vaem7hyFCI?p=Laptop-Dell-7490-FHD (z rozszerzeniem ramu i dysku)
#komputery #laptopy
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vadzior: Wejdz na amso.pl po prawej jest wyszczegolnienie parametrow tikujesz co sie podoba i szukasz po najnizszej cenie ja mam ten model akurat z niemieckiego korpo wersja na ekranie pod spodem pisze Bang and Olfunsen
  • Odpowiedz
  • 0
@jozef-bania: No parametry mam już wybrane powiedzmy, ale jest dużo różnych modeli w takiej konfiguracji xd nie robi mi różnicy 100zł czy 200zł więcej wole dopłacić za bardziej pancerną obudowę czy lepszy stan
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion: a jakiś inny sklep który nie ma cen od c---a? xd
jak porównałem to jednak ten AMSO ma lepsze ceny niż ten co ja upatrzyłem Kompre.
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion: Tak jak patrzę to podobne ceny. Ten Dell 5400 kosztuje 1000zł, czyli 50zł mniej niż na AMSO ale za to dysk ma 256gb, a nie 480gb
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion: Nie musi być to konkretnie Latitude choć o tej serii są dobre opinie.
No są ok te co podlinkowałeś ale po dokupieniu ramu aby było te 16gb to wyjdzie na to samo. No i dysk jest mniejszy.
Muszę poczytać jak mają się te ryzeny do i5 8gen+, bo w sieci to tylko i5 polecali
  • Odpowiedz
ale po dokupieniu ramu aby było te 16gb to wyjdzie na to samo. No i dysk jest mniejszy.


@Vadzior: Ale są szybsze. GPU Ryzenów to spokojnie 2 x większa wydajność. CPU nie zmienisz, 8GB RAM + większy SSD wyjdzie cię ze dwie stówki bez szukania promocji.
  • Odpowiedz
@Vadzior: Ja sobie dzisiaj zamowilem L14 z shopletu, ale tobie bym polecil tego Probooka 445 G7, w stanie A- jest do kupienia za 300zl taniej od stanu A, do tego cene mozna obnizyc dodatkowo o 40zl kuponem z newslettera
  • Odpowiedz
  • 0
@Jedrek313: Daj znać jak Ci przyjdzie jak oceniasz stan, matryce, baterię. Bo patrzyłem tylko na A do tej pory, bez A-.
A mi z zakupem się jakoś mocno nie śpieszy
  • Odpowiedz