Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prawda jest taka, że znajomych/partnerkę poznaje się tam gdzie się regularnie spotyka albo w miejscach bez kontekstu romantycznego ale.. jak to zrobić mając 29 lat?
(Z góry zaznaczam, że kursy tańca odpadają bo nie chce się nauczyc i oni nie chcą singli :P). Przeszukałem wszystkie miejsca w swoim mieście wojewódzkim - domy kultury, ośrodki, szkółki, instytuty i.. jest sporo zajęć ale DLA DZIECI lub SERNIORÓW. To samo z wydarzeniami kulturalnymi w mieście, jest co chwile coś ale dla dzieci albo starych. Fora tematyczne na FB (poznawanie, podróże, aktywności) są puste albo służą jako reklama jakiejś firmy. Fora poza FB są martwe. Nawet duszpaszterstwa są dedykowane dla dzieci i młodzieży. Na apkach randkowych lipa. Chcę poznać jakiś nowych znajomych, znaleźć kobietę no ale nie ma gdzie xD




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prawda jest taka, że  znajomych/partnerkę poz...

źródło: biwak-ze-znajomymi-z-dala-od-biura

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Tajlandii


@kabotyno: potwierdzam, byle g---o apkę instalujesz pierwszą z brzegu i już masz 20 chętnych różowych (a właściwie brązowych) na wyjście gdziekolwiek. A jak nie masz 50 lat to sponsorem nie będziesz, one nie mają problemu zapłacić za siebie a nawet przyjechać grabem 15km na swój koszt. Na filipinach i w indonezji skala łatwości jest jeszcze 5-10x większa.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bo nie ma gdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sama się zastanawiam gdzie kogoś poznać jak znajomych/partnera. Cały czas słyszę że ważne by gdzieś wyjść, tylko nie ma gdzie bo wszystko dla dzieci/seniorów, kompletnie sprzeczne z moim stylem życia ( a nie widzę sensu zmuszania się do znajomości z ludźmi z którymi nie mamy nic wspólnego) albo jest drogie a mała szansa że cokolwiek z tego
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
1. lokalne wykopiwo. Nie licz na poznanie kobiety, ale na poszerzenie grona znajomych. Jest to też dobre miejsce na podstawową socjalizację, bo pewnie nie potrafisz jeszcze rozmawiać z ludźmi?
2. lokalne grupki zainteresowań - na przykład planszówki, piwowarstwo, granie w pokemony, spotkanie fotografów. Cokolwiek co Cię interesuje. Znowu - nie licz na kobiety tylko na poszerzanie grona znajomych.
3. zorganizowane wycieczki. Ja takowych nie cierpię, bo cenię sobie wolność w trakcie zwiedzania, ale w takich miejscach właśnie poznaje się ludzi i kobiety.
4. studia podyplomowe jeżeli poszerzą też twoją wartość na rynku zawodowym - poznasz ludzi, podniesiesz sobie stawkę.
5. wyjście do dobrego baru, poznanie barmana, rozmowy. Był taki moment w moim życiu, że barman w cocktail barze mi laseczki podsyłał. Jednak to już pewna inwestycja - kilka lat temu starczyło rzucić ~50zł napiwku raz na tydzień, ale przy tej inflacji pewnie trzeba będzie z 200zł wywalić. Jednak nadal to tańsze niż profesjonalna
  • Odpowiedz
@Rilu: luknij wyżej. U nas w trójmieście z wykopiw powstało kilka par oraz znajomości, z których pojawiły się dalsze koneksje. Nie załamywać się, nie skupiać się na znalezieniu drugiej połówki tylko iść i robić to co się lubi, a znajomi się sami znajdują. Pandemia mogła trochę namieszać i wykopiwa pewnie są raz na 3 miesiące zamiast co dwa tygodnie, ale można szyć z tego co się ma.
W miastach ludzie
  • Odpowiedz
@kamillus: Zakładam że wykopiwo polega na spotykaniu się na piwie. Właśnie o to mi chodzi bo np. dla mnie to jest sprzeczne z moim stylem życia bo nie pije absolutnie alkoholu, żadnego, odpycha mnie to jak p-------y i nie chcę partnera który pije lub pali. Więc nie idę do klubu bo nie ma sensu zmuszać się do czegoś czego się nie lubi i siedzi się tam z miną wkurzonego kota.
  • Odpowiedz
@Rilu: wiele osób na wykopiwie pije bezalkoholowe. Jaki jest cel - napisałem wyżej. No, ale skoro wszystko Ci nie pasuje to no cóż - bądź sama ;)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: w wieku 29 lat to taka do max 25. Byłem nad jeziorem przed południem, i jako tako wygladaja tylko tak właśnie do 25, i to nie wszystkie, 30,i więcej nie warto, albo obtłuszczone, z fałdami, a jak szczupłe to i tak widać ze to nie jest juz młode ciało, cellulit, p----i juz nie jędrne. Szkoda czasu na 30+
  • Odpowiedz
@kamillus: Nie pasuje mi dosłownie jedna rzecz bo mnie odpycha ;) A po za tym nie znalazłam nic o takich akcjach z tego roku w moim mieście. Chętnie bym do jakiejś grupki dołączyła by mieć z kimś wyjść.
  • Odpowiedz