Wpis z mikrobloga

Całe życie byłem za Ukrainą, ale użytkowniki wykop na pewno zgodzą się ze mną, że to co teraz wyprawia Ukraina na terenach Rosji to czyste okrucieństwo i barbarzyństwo na które w obecnych czasach nie może być zgody cywilizowanego świata… No bo jak można zająć tereny Rosji, dać ludziom tam żyjącym nadzieję na normalność a potem okrutnie ogłosić, że nie zamierza się tych terenów anektować na stałe? #rosja #ukraina
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@popik3: ruskie będą miały w dupie te wioski, nic Ukraińcy nie ugrają i zostanie im ten kawałek terenu. Jak zajmą elektrownię to wtedy może być inaczej.
  • Odpowiedz
@popik3 Tu też się z tobą zgadzam. Ta napaść na rosje nie może pozostać bez odpowiedzi. Ja to bym wysłał z kilka dywizji wojska Polskiego aby bronić bezbronna ludność rosyjską przed bezprawna agresją wojska ukrainskiego na miłujaca pokój ludność rosyjska. Stop inwazji na Rosję
  • Odpowiedz
@popik3: całe życie byłeś za Ukrainą? Dziwne, biorąc pod uwagę to że nigdy nie uznali zbrodni na Wołyniu, nie pozwolili na ekshumacje i rozliczenie zbrodniarzy. Ja się bardziej solidaryzuję z potomkami rodzin ofiar niż z Ukraińcami.
  • Odpowiedz
Zdania w ogóle nie trzymają się kupy.


@Vraagno: trzymają die, asks trzeba znać i rozumieć takie pojęcia jak sarkazm czy ironia

Generalnie lepsze zdania składa sam google translator no ale co można oczekiwać od narodu w którym siła to głupota xDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@Vraagno: generalnie można oczekiwać, że masz problemy z czytaniem że zrozumieniem. To nazywa się wtórny analfabetyzm
  • Odpowiedz