Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@lucky_cookie jeśli chodzi o ten model, on jeszcze nie wyszedł do sprzedaży. Robię sobie póki co o nim research, ale ciekawi mnie jak póki co ludzie radzą sobie ze zwykłą su7. W sumie ciekawy samochodzik.
  • Odpowiedz
Pytam z ciekawości, bo chyba sobie kiedyś będę chciał sprawić taka zabawke jak Xiaomi su 7 ultra


@Yakooo: Nie lepiej kupić sobie jako zabawkę jakiś zdalnie sterowany helikopterek, a do jeżdżenia po prostu samochód?
  • Odpowiedz
@Yakooo: Ale wiesz, że ten odkurzacz może gorzej jeździć od porządnego, 1000-konnego samochodu? Czy chodzi o cenę, bo na taki odkurzacz będzie cię stać, a na 1817-konnego Venoma F5 już nie?
A jak już musi być odkurzacz, to czemu nie 2200-konny Deus Vayanne?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@b_oski jeśli chcesz sobie podbić ego, to tak obecnie nie stać mnie na Venoma, więc chce kupić coś na co mam pieniądze.

ps. Osoby, które miały okazję testować Su 7 maxa, dobrze oceniają auto, nie twierdzą, że jest to odkurzacz. Miałeś okazję, chociaż dotknąć te auto, że krytykujesz jak się nim jeździ? Czy to po prostu uprzedzenie do marki?
  • Odpowiedz
@Yakooo: jak chodzi o rejestrację to pewnie musisz zrobić tłumaczenie dokumentów, zapłacić cło i akcyzę za import i diagnosta w Polsce musi przegląd przyklepać, że jest zdatny do ruchu.
  • Odpowiedz
@Yakooo wspólnik gościa z #tosachiny kupił ta furkę/ ma odcinek o niej z rootblog.it na yt i własnym kanale

to chyba będzie najlepsze źródło informacji jak sobie pojeździć nim z pół roku
  • Odpowiedz