Wpis z mikrobloga

@robertkk Uważaj, bo zaraz przyjdzie jakiś polski Polak z polskiej Polski i powie ci, że Zełeński tylko żebrze, a nasze czołgi powinny stać w garażach na jednostkach i ewentualnie raz do roku ładnie się prezentować na defiladzie w Warszawie
  • Odpowiedz
@robertkk za nas ( ͡° ͜ʖ ͡°) xd polewa w uj….Kiedy Wy zrozumiecie, że Ukraina walczy o siebie. Nie wiem co za ludzie w to wierzą. To niech Ukraina przestanie za mnie walczyć i walczy o siebie ( ) nie chce ich wdzięczności. Za ten spam powinniście dostawać odznaki wdzięczni ukraińskiej propagandzie na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Korax za mnie to walczyli dziadkowie Polacy. Tylko część rodziny zamordowali jak nie Rosjanie to Ukraińcy. Zatem odpuść sobie ukraiński żołnierzyku ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
To niech Ukraina przestanie za mnie walczyć i walczy o siebie


@MC_Bono: ale pojmujesz, że w języku polskim taka konstrukcja jak walczyć za kogoś ma co najmniej dwa różne znaczenia? I o ile w jednym użyciu walczyć o kogoś i walczyć za kogoś jest równoznaczne to można też mówić walczyć za kogoś w sensie zamiast kogoś. I o ile Ukraińcy mogą nas mieć w dupie i w ogóle o nas
  • Odpowiedz
  • 2
@MC_Bono Tak było. @MC_Bono I ty właśnie nie ogarniasz że wspieranie Ukrainy ma na celu nie dopuszczenie do kolejnych śmierci Polaków i kryzysu. Ale wymaganie od ciebie myślenie na poziomie ponad "ja ich nie lubię i mam przyszłość w dupie" jest chyba niemożliwe.
  • Odpowiedz
@ZdeformowanyKreciRyj Ty się wczoraj obudziłeś z letargu? Ile opcji Rosja ma żeby wejść do Polski przez Białoruś lub obwód Królewski. Większość na Królewcu to wojskowi zatem przestań mi te bajki wciskać i ciemnotę. Nie ta liga Panie.
  • Odpowiedz
  • 3
@MC_Bono: to raczej ty nie czaisz matematyki na poziomie 1 klasy szkoly podstawowej zeby ogarnac ze jakby ukraina przegrala to mielibysmy 500 km granicy z rosja wiecej
  • Odpowiedz
Ile opcji Rosja ma żeby wejść do Polski przez Białoruś lub obwód Królewski


@MC_Bono: genialny wniosek, skoro przez ostatnie 80 lat nas nie zaatakowali to znaczy, że już nigdy nas nie zaatakują xdd Pisałeś już może do monu? Bo ci idioci kupują cały czas jakąś broń nową a tu się okazuje, że zupełnie niepotrzebnie xd
  • Odpowiedz
@robertkk @ZdeformowanyKreciRyj nie będę do nikogo pisał, ponieważ jesteśmy w NATO to raz a dwa jeśli będzie wojna to i tak będzie. Nie będziesz miał na to wpływu. Zatem skończcie już te dyrdymały i wypociny pisać bo ja już słyszałem jak na granicy polsko-ukraińskiej Ukraińcy pokazywali jak będą podrzynać rolnikom gardła. Zatem niech się tam leją im dłuższej tym lepiej dla Polski. Bardzo dobrze, że jest kolejny mini front bo
  • Odpowiedz
@MC_Bono myślę że twoim idolem jest jaruzelski. W końcu on powiedział takie mądre słowa, które pasują do twoich wpisów. Otóż; czy musiało do tego dojść? Widocznie musiało, skoro doszło. W dodatku twój dziadek to pewnie był prosty chłop, jak fronty przechodziły, to on walił cepem w klepisko.
  • Odpowiedz
@czlowiekbutelka tak tak, typowa manewrowość jak już nie jest coś po waszej lini to zmieniasz retorykę na obrażanie, kibicowanie Rosjanom, czy kim tam już. Stara metoda, ale serio nie ze mną takie prostackie numery.
  • Odpowiedz
@MC_Bono: stary, ty nie potrafisz dodać dwa do dwóch, a chcesz prowadzić debaty. Co gorsza, chcesz być freethinkerem a popełniasz takie błędy logiczne, że twoja nauczycielka od matematyki przewraca się w grobie szybciej niż kacapy po przyjęciu wolframu z himarsa. Od historii z resztą też.
  • Odpowiedz