Wpis z mikrobloga

Pepsi gold i zjadł paprykowe laysy z ronaldinho na opakowaniu


@Misticmac: Niestety, ale smak lay's z Ronaldinho ostatnio się trochę zmienił i masz w zasadzie z 1/3 smaku która kiedyś była. Ogólnie kiedyś bardzo dużo zajebistych chipsów lub te co są obecnie smakowały inaczej (lepiej). Ogólnie największa beka jest taka, że u nas Ronaldinho reklamował paprykowe lay's zaś u ruskich na przyklad te o smaku gulaszu strogonow z grzybami XD
Cztero0404 - >Pepsi gold i zjadł paprykowe laysy z ronaldinho na opakowaniu

@Misticm...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-08-14_163445_www.google.com

Pobierz
Cztero0404 - >Pepsi gold i zjadł paprykowe laysy z ronaldinho na opakowaniu

@Misticm...
  • Odpowiedz
@Cztero0404 Dzięki poszukam. Do żaby rzadko chodzę a w pieronce jeszcze tego smaku nie widziałem. Póki co kupiłem Dzika kwaśne jabłko. A polecasz jakąś alternatywę dla starego dobrego Lifta? co do Bingo to jedyna opcja to chyba Curly o ile jeszcze produkują
  • Odpowiedz
@JackBauer666: Nie dziwię się, że rzadko chodzisz do żabki tam stosunkowo drogo jednak jest, też raczej jak mogę staram się wybierać inne sklepy. Chociaż widziałem nową ulotkę z żabki i ma być kilka spoko nowych rzeczy jak lay's chili & mango. Curly są w każdym sklepie, ale ja na przykład biorę zazwyczaj orzechowe zwykłe z lidla lub biedry bo dla mnie to niczym poza ceną się nie różni, ogólnie teraz
  • Odpowiedz
Nie wiem jak teraz, ale kilka tygodni wstecz kupowałem w Żabce paprykowe Bingo.


@Ca_millo: Spoko, to może u mnie w rejonie po prostu nie było. Ja widziałem, że są orzechowe, serowe i pizzowe.
  • Odpowiedz