Wpis z mikrobloga

@programista30k: A zauważyliście że marki typowo biedronkowę zmieniły swoich producentów? Np ryby kiedyś robione przez grall teraz to najtańsze gunwo, tak samo jogurty kiedyś robiła piątnica a teraz nie da się tego jeść.
  • Odpowiedz
@programista30k: wróciłem pół godziny temu z biedry, była promocja na piwa 2+2 i wielkimi literami że trzeba wydać minimum 49 zł. Małymi literami że tę kwotę trzeba wydać na inne produkty... Zabrakło mi 2 zł :(
  • Odpowiedz
@programista30k: generalnie się zgodzę i tak nie powinno być, ale reagują poprawnie na składane reklamacje (najwygodniej przez ich apliakcje) i nie robią problemu dając e-kody na kwoty zauważonych nieprawidłowości.
Choć oczywiście taką nieprawidłość zgłosi jakiś mały odsetek klientów, więc opłaca im się dymać ich.
  • Odpowiedz
Kupuję w tym sklepie tylko kiedy muszę. Czyli rzadko. I nawet nie sprawdzam tych gównocenówek, bo i tak w nie nie wierzę. Zakładam, że zawsze odwalą jakiś szajs z cenami, ale nie będzie ekstremy.
Byłbym usatysfakcjonowany, gdyby jakiś urząd robił tam regularne naloty i walił kary.
  • Odpowiedz
@trez:

Dzien dobry, jestem Agnieszka, Kierownik sklepu Biedronka przy ul. Slowackiego 24, Elk. Wraz z zespolem dolozylismy wszelkich staran, zeby Twoje zakupy w naszym sklepie byly wygodne i komfortowe. Przyjdz i przekonaj sie. Zapraszam!

Rozwalili mnie ostatnio tym sms. Xd


Też coś takiego dostałem ostatnio i się zastanawiałem czy przez to, że stałem na zarąbistej kasie samoobsługowej przez 15 minut bo najpierw nie chciało czytać kodu od pizzy a tam z 10 kodów paskowych było a potem jak babka poszła to następne wezwanie kasjera bo tak i tak sobie stałem bo jeden pracownik na kasach to i tak za
  • Odpowiedz
@jatylkonapiwo: Ja pamiętam jak zabrakło w mieszkaniu cukru, ruszyłem w niedzielę do spożywczaka na osiedlu, kupuję cukier i tak potem w mieszkaniu patrzę a z tyłu opakowania logo biedronki XD
Jakiś czas wcześniej jakaś duża promka była i walka w biedrze o cukier, widać właściciel sklepu też się na to rzucił i potem sprzedał cukier z konkretną przebitką cenową XD
  • Odpowiedz