Wpis z mikrobloga

  • 0
@programista30k ja nigdy nie dałem się naciągnąć ale to dlatego że w biedrze chodzę jak po polu minowym
Raczej szukam gdzie mnie chcą oszukać niż co chcą mi zaproponować

Dlatego do żabki już nie chodzę, bo tam z uśmiechem cię jebio na totalnie wszystkim, tam nic się nie zgadza aaa jeno dodawania do fonu są czyste
  • Odpowiedz
Dlaczego najwięcej jest tych 3?


@Kolarzino: bo to najbliższy wielkopowierzchniowy w okolicy. Do lokalnych osiedlowych sklepików nie wchodze, bo ceny x2, jakościowo produkty te same, a w kolejce stoi się 20 minut...
  • Odpowiedz
@programista30k: w biedra to chyba jedyny sklep w którym faktycznie chodzę z apką i skanuje produkty żeby mieć pewność czy mnie nie chcą wydymać (ale zazwyczaj biore z 2, może 3 rzeczy bo to g---o a nie sklep), a co do plakietek promocyjnych, to nie dałem się wydymać, bo za każdym razem zapraszam pracownika do tej plakietki, po czym pracownik mi obniża cenę z plakietki i jest cacy
  • Odpowiedz
kupiłem kasza, kasza mix 2+1 ale jak nie ma napisu ,, mieszaj dowolnie" to obowiązuje tylko dla jednego rodzaju artykułów
  • Odpowiedz
@programista30k: zajebisty wpis, ostatnio nawet zacząłem coś podobnego pisać ale w trakcie pisania zamknąłem bo pomyślałem, że nikt nie będzie dawał p---------a o to xD Po za tym co pisałeś ja dodam coś co ostatnio mnie strasznie wkurza:
- kompletny brak koszyków. Są tylko te gigantyczne, a te małe które się za sobą ciągnie są w ogóle niedostępne. Nie wiem czy to było w każdej biedronce czy tylko w tej
  • Odpowiedz
@programista30k biedronka to idealny przykład jak wykopki lubią być dymani. Co jakiś czas wpis jak to źle w tej biedronce, a i tak dalej tam łazicie. Jeszcze macie prawa wyborcze. Teraz wystarczy dodać 2+2 i wiadomo dlaczego od 30 lat te same mordy przy korycie. Ludzie bez jakiegolwiek szacunku dla siebie.
  • Odpowiedz