Wpis z mikrobloga

brakło mi parę złotych do porannej małpki, więc ja bym też coś z chęcią zarobił, oficerze prowadzący
---------
Na wojnie jest cudownie. Rosjanie robią wszystko perfekcyjnie a ukry tylko dostają w łeb z lewa i prawa. O tutaj filmik z beteer, a tu najprawdopodobniej Twardy, a tu lotniskowiec Eisenhower, tylko trochę za dużo dymu i nie widać. Wszystkie propagandowe filmiki ukrów oczywiście fejki. Także nie dość, że Ukraina zdobywa tereny rosyjskie coraz wolniej to Wielka Rassija zdobyła publiczny szalet w Pierdzisrańsku płacąc za to zaledwie 3 czołgami i 68 piechoty.
Nikt nie wie po co ukraińcy zrobili tę strasznie głupią rzecz ale była głupia jak głupie rzeczy i teraz już płaczą, że muszą karmić rosyjskich jeńców i montować kible na zajętych terenach, a to dopiero początek!!! Rosyjska ziemia nie wybacza! Zmęczeni walką ukraińcy chcieli odpocząć w okolicznych domach, ale uciekli wymiotując na widok rosyjskich łóżek (choć przecież były trzepane po zimie i wymieniono słomę) i grzybów na ścianach, słabeusze.
Ruski mir zwycięży i cały świat będzie na ruskim poziomie!
#wojna #ukraina #rosja
niegwynebleid - brakło mi parę złotych do porannej małpki, więc ja bym też coś z chęc...

źródło: shoigu-ministro

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach