Wpis z mikrobloga

@n1troo: raczej nie gra puźniej na PVE jest straaaaasznie nudna teleportujesz sie z miejsca na miejsce i tłuczesz worldbosów co po 2 dniach jest tak krwsko nude ze palniesz gre na półce i więcej wnią nie zagrasz
@n1troo: a według mnie tak, szczególnie teraz po patchu gra bardzo odżyła. Na PvP są tłumy, WvW mega zabawne, a PvE rzeczywiście trochę kuleje
@Tea: zależy mi na PvP, pobić się z ludzmi trochę, pokazać kto tu rządzi i takie tam, rozumiecie :) W ogóle to jaka rasa/klasa najlepsza do PvP ?
@n1troo: nie ma najlepszej :D Praktycznie każdą można dominować. Bardzo popularne są teraz buildy pod Condition Damage, czyli bleedy, poisony i takie tam. Ja właśnie gram necro takim buildem, ale np. warriorzy z całą masą stunów i ogromną regeneracją zdrowia mnie bez problemu pokonują. Trzeba znaleźć to co się lubi :)
@n1troo: na klatę to w GW2 nie warto nikim przyjmować ciosów, od tego są uniki. A na początek to polecam warriora, jest twardy i ma ogromny dmg. Nawet budując go nie całkowicie pod dmg i tak przewyższa się większość klas :P