Wpis z mikrobloga

wszyscy się spuszczają że maszynki na żyletki są zajebiste i że nie ma podrażnień i wszystko super kupiłem za 80 na test potem żyletki a nawet zamówiłem najlepsze na rynku z japoni testowałem różne techniki , kosmetyki tak samo i stwierdzam że zwykła jednorazówka z biedronki typu gilette blue 3 comfort goli jepiej i niema podrażnień , to prawda może te gotowe pianki/żele do golenia nie są idealne w składzie i powodują podrażnienia ale zupełnie nie rozumiem tego fenomenu na golenie tradycyjne brzytwą/maszynką na żyletki chyba że idziesz do pana golibrody który ma 20 -30 letnie doświadczenie tagi dla zasięgu #golenie #przegryw #zdrowie #barber
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@4-pakZrana złapanie odpowiedniego kątu golenia z włosem, w poprzek i pod włos+ dać kilka dni na przyzwyczajenie się skóry twarzy do ostrza bo jest ono bliżej twarzy niż jednorazówki
  • Odpowiedz
@4-pakZrana: Te najlepsze na rynku żyletki są najlepsze bo są w---------e ostre ale też łatwo o podrażnienia i zacięcia. Potrenuj sobie nawet na zwykłych żyletkach wilinsona, albo rapira np. super stainless
  • Odpowiedz