Wpis z mikrobloga

@CzerwoneJablko ja sobie niektóre słówka lub zdania zapisuje do zeszytu. w ten sposób jak zapomnę to sobie zaglądam do zeszytu i już wiem ocb, i powtórzę tak ileś razy i już później pamiętam xd
  • Odpowiedz
@CzerwoneJablko: Panie kochany, czego ja nie mam xD

Po pierwsze, wszystkie słowa od mojego nauczyciela zapisuje właśnie w Excelu. I polecam, bo łatwo stworzyć skrypt, który tłumaczy od razu słowa, łatwo się wrzuca do chata GPT. Drugi typ słów, to słowa z artykułów. Te słowa trafiają do specjalnego zeszytu. Mam kilka zeszytów, jeden z nich jest specjalne dla słów od nauczyciela, pierwszy piszę je tam, potem przepisuje do Excela. I
  • Odpowiedz
@wachlarz149: na androida jest apka NotifyWord - wrzucasz słówka, zwroty, excela teź można, zamienia na fiszki, czyta w wielu językach, losowe quizy, ale najlepsze że może działać i czytać fiszki z różnymi opcjami bez dotykania telefonu.
  • Odpowiedz