Aktywne Wpisy
feelingr8 +124
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

ten czat pokazuje jak mało inteligentne jest polskie społeczeństwo #latwogang
źródło: temp_file8620686741221604466
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: temp_file8620686741221604466
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Jak sie uczycie jezyka obcego to robicie jakies notatki np. słówka w Excelu? Czy moze jakies podsumowanie tematów w OneNote? Sam nie wiem jak się za to zabrać.
@teraz_z_kontem: A co zlego jest w Excelu? :)
Po pierwsze, wszystkie słowa od mojego nauczyciela zapisuje właśnie w Excelu. I polecam, bo łatwo stworzyć skrypt, który tłumaczy od razu słowa, łatwo się wrzuca do chata GPT. Drugi typ słów, to słowa z artykułów. Te słowa trafiają do specjalnego zeszytu. Mam kilka zeszytów, jeden z nich jest specjalne dla słów od nauczyciela, pierwszy piszę je tam, potem przepisuje do Excela. I