Wpis z mikrobloga

the world you were born in no longer exist

zrobilem troche opaczna wersje oryginalu z dziewczynka i wtc, ale ruszylo mnie ostatnio jak ojciec lvl 70 mi powiedzial, ze to juz nie jego kraj po tym jak przechodzil obok jakiegos centrum imigracji w wawie. zawsze jak wbijam do nich do wawy to widze murzynow, muzulmanow, pelno tego. umieramy. najbardziej w europie, juz niedlugo bedziemy ubogacani tak jak w uk i nic tego nie zatrzyma bo demografia jaka jest kazdy widzi

#memy #nostalgia #uchodzcy #murzyni
kesex - the world you were born in no longer exist

zrobilem troche opaczna wersje or...

źródło: theworldyouwereborninnolongerexist

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@D50000FFCD01 nic nie będę robił bo mam to w dupie. Jestem rasistą, ale jestem też pogodzony z tym, że demografia jest jaka jest, murzyni i tak nas zaleją, bo rządzącym na tym zależy i skończy się jak u wszystkich sąsiadów.
  • Odpowiedz
@wooster: gangi które wyrosły z społeczeństwa czarnych którzy byli dyskryminowani i czuli się że nie mają oparcia w panstwie, gorsze posady i małe zarobki i gorsza edukacja
bo przecież do lat 70 nie mogli się uczyć w białych szkołach i była prowadzona segracja na wielu poziomach jeszcze przeciez wiele kolejnych lat
ale co tam lepiej zrzucić wszystko na kolor skóry xD tło społeczne na co to komu potrzebne a co
  • Odpowiedz
@D50000FFCD01 jakoś Michael Jordan wyrósł na ludzi. A też murzyn.
A poza tym ci co tu przyjadą to tak aktywizowani będą i się będą asymilować, jak w strefach no-go we Francji i Szwecji?
  • Odpowiedz
@wooster: bo w Warszawie nie masz osiedli które są patusiarskie i zamieszkiwane przez białych np praga-północ
to że dajesz jakiegoś indywidualnego typa nie znaczy że dotyczy to całego społeczeństwa
malcolm x też niby coś osiągnął a i tak jego ojciec został zabity przez KKK w młodości a policja to umorzyła xD
i tak ludzie się asymilują
ale co tam lepiej szukać w każdym człowieku tego jednego który sral do jeziora
  • Odpowiedz
czyli będziesz narzekał i nic nie robił


@D50000FFCD01: a co ma op niby zrobić? zamach stanu? czystki etniczne? to nie jest problem który można rozwiązać jakąś pracą u podstaw. teoretycznie owszem możesz natrzepać trzydziestkę dzieciaków, tylko że statystycznie to nic nie zmieni
  • Odpowiedz
@Ethernit: #!$%@? czystki etniczne lub zamach stanu xD bo ludzie chcą żyć w lepszych warunkach i spokóju
a przypominam że opa zasmucił widok czarnych ludzi przed żabka (może jakby na zdjęciu był jakiś gwałt to może by to uszło a te osoby tylko stoją przed sklepem xD)
to jak to nic nie zmieni to dalej siedźcie na dupie i narzekajcie na niż demograficzny bo nikt nie chce się rozmnażać sami
  • Odpowiedz