Wpis z mikrobloga

S----------e państwa Polskiego za sprawą byłej i obecnej władzy.
Gówniarze z Ukrainy w wieku szkolnym, które siedzą tutaj już dwa lata z hakiem, słowa po polsku powiedzieć nie potrafią BO NIE MUSZĄ!
Bo w polskiej szkole, o ile do niej w ogóle chodzą, uczą się po ukraińsku.
Widzę co się dzieje chociażby u mnie na osiedlu i w ogóle w mieście. Ukraińcy żyją w swojej bańce, tworząc własną społeczność.
Mam w rodzinie dzieciaki, które opowiadały mi jak wygląda to w szkołach. Dzieci i młodzież ukraińska to jest absolutnie odrębna społeczność wewnątrz szkoły. Zero integracji, zero asymilacji. Własny język, własne zasady.
Do k---y nędzy mówimy o ludziach, którym leci już 3 rok jak tutaj siedzą, przecież to nie jest żaden okres przejściowy, to są ludzie, który się tutaj osiedlili już na dobre i nigdzie na Ukrainę wracać nie będą. Po jaki c--j publiczne Polskie szkoły nauczają ukraińców wg wytycznych ukraińskich ministerstw? Obłęd!

KIEDY W KOŃCU PAŃSTWO POLSKIE ZACZENI WYMAGAĆ CZEGOŚ OD UKRAIŃCÓW? JAKI JEST K---A PLAN NA TYCH LUDZI?
PRZECIEŻ TO WYGLĄDA JAK PONADPARTYJNY SABOTAŻ NARODU POLSKIEGO.

#polska #ukraina #polityka #ukaincy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gówniarze z Ukrainy w wieku szkolnym, które siedzą tutaj już dwa lata z hakiem, słowa po polsku powiedzieć nie potrafią BO NIE MUSZĄ!

Bo w polskiej szkole, o ile do niej w ogóle chodzą, uczą się po ukraińsku.


@Stopy_Mariusza: Daj dowód, że w polskich szkołąch ucza sie tylko po ukrainsku, bo pierwszy raz coś takiego widze.
Widziałem za to wiele relacji w ktorych mówiono, że ucza sie po poslku i
  • Odpowiedz
@Stopy_Mariusza dlaczego bezczelnie kłamiesz? Pracuję w szkole i w szkole językowej i wszystkie dzieciaki z Ukrainy mówią po polsku i naprawdę się starają.
Mam nadzieję, że Ci chociaż płacą za te wysrywy, bo jak robisz to za darmo, to jesteś podwójnie żałośny
  • Odpowiedz
@Stopy_Mariusza co to za brednie. Chodzą do polskich klas i się uczą szybko polskiego. W szkole u mojej młodszej są dzieci z białorusi, ukrainy, gruzji i wszystkie gadają po polsku deklu.
  • Odpowiedz
@Stopy_Mariusza: i to wszystko pewnie wywnioskowałeś telepatycznie albo na tej podstawie, że miedzy sobą śmią smieć mówić po swojemu? Idź się zesrać o Polaków na zachodzie i nie zawracaj d--y na wykopie
  • Odpowiedz