Wpis z mikrobloga

To że się nienawidzi Rosji i Rosjan to oczywista oczywistość (poza konfiarzami, bo to ich bracia). Ale chcę zakomunikować, że przyzwoity człowiek nienawidzi również, tfu, Węgrów i, tfu, Serbów. Dwa parszywe narody, które są zakałami Europy, a co gorsza jeden z nich jest nawet w UE.

#rosja #ukraina #wojna
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qersoui: Prawda. Skażone wschodnimi bandyckim wartościami narody. Podobnie obecna Turcja, która za rządów Erdogana oddała się od zachodu (choć nigdy specjalnie blisko nie była).
  • Odpowiedz
@Qersoui: serbskie popieranie Rosji zamiast "zachodu", głównie usa jest uwarunkowane historycznie. A wrzucanie wszystkich Węgrów do jednego wora z powodu zamordyzmu orbana nie jest fair. To tak jakbyś nienawidził Białorusinów mimo ze sporo ich walczy po stronie Ukrainy itp
  • Odpowiedz
tfu, Węgrów i, tfu, Serbów


@Qersoui: i tfu Izraelitów, i tfu Ukraińców, i tfu Brytyjczyków, i tfu Włochów, i tfu Niemców, i tfu Austryjaków, i tfu Czechów, i tfu Litwinów, i tfu Szwedów, i tfu Japończyków, i tfu Chińczyków, i tfu Hindusów itd itd

Ja nie wiem czy takie głupie wysrywy to serio są pisane czy nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Qersoui Zero szacunku dla Węgier. W tym narodzie jest zero jakiegoś pragnienia wolności. Oni się lepiej czują pod butem. Jeden raz im się udało okazać odwagę w 1956 roku. Tu mogę pochwalić. A potem? Komunizmu upadł, mieli wolność to woleli dawać Orbanowi więcej i więcej władzy i teraz są już ugotowani.
  • Odpowiedz
@Qersoui: Nienawiść nienawiść, więcej nienawiści xD byłeś na Węgrzech, albo Serbii? Znasz osobiście chociaż jednego przedstawiciela tych narodów? Zwykły lewacki, zmanipulowany piwniczak, bez wiedzy o świecie, który nigdzie nie był, nikogo nie poznał, nienawiść wyzarla ci mózg
  • Odpowiedz
Ale Węgrzy go szczerze popierają. W Polsce nie da się całym narodem gardzić, bo PiS jednak spadł z rowerka. Ale niewiele brakuje...


@Pantokrator: bzdura. Tak samo można byłoby napisać, że Polacy to kacapia, bo w latach 2015-2023 rządził PiS na podobnym patencie co Orban, a gdyby tak samo jak na Węgrzech zmienili ordynację wyborczą to by rządzili dalej i mieli większość konstytucyjną.
  • Odpowiedz