Wpis z mikrobloga

#siatkowka

Szkoda że kryzys Zaksy związany z odejściem sponsorów nie nastąpił szybciej, wtedy Śliwka z Kaczmarkiem by odeszli do innych klubów i teraz na igrzyskach by byli w formie.
Zawsze przed każdymi igrzyskami musi się coś odwalić.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Ice_Glaze: Kurek podobno zostanie opłacony przez zewnętrznego sponsora, podobnie jak Leon w Lublinie. Także Zaksa nie musi się o niego martwić jeśli chodzi o finanse.
  • Odpowiedz
Kurek podobno zostanie opłacony przez zewnętrznego sponsora


@rbk17: To mnie dziwi że sezon tuż tuż. Transfer ogłoszony a sponsora brak. Nie ma umowy? Jak jest to po co zwlekać? Dziwna sytuacja.

podobnie jak Leon w Lublinie.


Tu też srogi fikołek. Bo spora cześć środowiska siatkarskiego twierdziła że Leona opłaci SPONSOR który ma na niego pomysły. Przy ogłaszaniu transferu na banerach doliczyłem się 8? sponsorów. Gdzie ten sponsor który ma pomysł
  • Odpowiedz
@Ice_Glaze: sponsorem kontraktu Leona są osoby baaardzo bogate, które cenią sobie anonimowość. Mieli widocznie prosty pomysł, żeby ściągnąć Leona do Polski i pozwolić mu grać w Polsce z korzyściami dla regionu. Zresztą słyszałem, że jest sporo bogatych osób w Polsce które chcą zainwestować w sport, ale za bardzo nie ma w co.

A co do ZAKSy to nie wiem. Trzeba by było przeanalizować kto był na konferencji prasowej z ogłoszenia
  • Odpowiedz
A co do ZAKSy to nie wiem. Trzeba by było przeanalizować kto był na konferencji prasowej z ogłoszenia Kurka w Kędzierzynie.


@vasos: Tu masz foto z konferencji ogłaszającej Gianniego i Kureka. Ogółem pusto pod względem sponsorskim.

Co do Leona i LUK było dużo plotek ect i mogłem cos źle zrozumieć.
Ice_Glaze - >A co do ZAKSy to nie wiem. Trzeba by było przeanalizować kto był na konf...

źródło: kasa

Pobierz
  • Odpowiedz