Wpis z mikrobloga

Czy ktoś się orientuje może czy wskakując na wyższy poziom Genius na Bookingu automatycznie przeliczą mi wyższe zniżki na dokonane rezerwacje na przyszłość? Dziś mi wskoczył lvl 3, mam zrobionych kilka rezerwacji wprzód i teraz nie wiem czy samo się przeliczy (wątpię), czy mam teraz jak debil wszystkie odwoływać i klepać jeszcze raz, korzystając z opcji bezpłatnego odwołania? xD

Akurat mam wszędzie opcję, ale raz że się muszę naklikać, dwa zawsze jest ryzyko że mi w sekundę coś zniknie sprzed nosa, a trzy będę w------ć hostów.

#podroze #booking #cebuladeals
Iudex - Czy ktoś się orientuje może czy wskakując na wyższy poziom Genius na Bookingu...

źródło: Screenshot_970

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@BBxx No tak właśnie patrzę że nie. Kurna, czeka mnie ręczna robota w takim razie, a mam z 50 euro do zaoszczędzenia więc chyba warto ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Iudex: na przyszłość; genius to ściema, bez żadnej historii rezerwacji masz takie same ceny w większości przypadków na apce mobilnej na nowym koncie co na genius 3. Warto też sprawdzić alternatywy do bookingu bo dawno przestali konkurować ceną.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PanAmericana Wiele razy to sprawdzałem na koncie żony, które nie ma historii i jednak z geniusem było taniej. A co do innych apek - akurat międzynarodowy wyjazd i zależy mi na gwarancjach bookingowych. Booking ma też duże pokrycie oferty.
  • Odpowiedz
sprawdzałem na koncie żony


@Iudex: a sprawdź na różnych przeglądarkach. Ja mam raz taniej na genius 3, raz na innym koncie, raz na przeglądarce w messengerze, a raz w trybie incognito xD
  • Odpowiedz