Wpis z mikrobloga

Chciałem się podzielić ciekawą historią, która mnie spotkała. Pod koniec zeszłego roku poznałem dziewczynę przez Tindera. Miała w opisie, że założyła konto, żeby poznać przyjaciół, a nie randkować, więc początkowo nie spodziewałem się niczego poważnego.

Tu mój wpis na ten temat:

https://wykop.pl/wpis/74559549/co-sadzicie-o-laskach-ktore-maja-na-tinderze-w-opi

Jednak szybko zaczęliśmy się kontaktować poza Tinderem i nasze rozmowy w końcu przerodziły się w spotkania. Dziewczyna pochodzi z arabskiego kraju, jest muzułmanką, nie mówi po polsku, ale ubiera się tak samo jak Europejka. Jest naprawdę piękna i lojalna.

Co więcej, od paru miesięcy zaczęła mnie zapraszać do siebie i gotować mi dania z arabskiej kuchni. Przytula się do mnie, całuje się ze mną i martwi się, czy nie piszę z innymi dziewczynami.

W porównaniu do moich doświadczeń z polkami, gdzie często spotykałem się z roszczeniowym podejściem i wpływem lewackich ideologii, jej konserwatywne i oddane podejście jest dla mnie odświeżające.

Muzułmanki, z ich bardziej tradycyjnym podejściem do relacji, wydają się być bardziej wdzięczne i zaangażowane (nie mogą się rozwieść bez zgody męża, są wdzięczne jeśli mąż rezygnuje dla nich z możliwości dodatkowych żon). Dużą wagę przywiązują do rodziny.

Dodatkowo, wydaje mi się, że w Polsce konkurencja na takie kobiety może być znacząco mniejsza. Chady często szukają szybkiego seksu i nie mają problemu z poznawaniem polek, a przegrywy mogą mieć problemy z językiem angielskim lub boją się komplikacji. Dlatego muzułmanka to często wysoka jakość w stosunku do wymagań.

Oczywiście, to tylko moje osobiste doświadczenia i opinie, ale jeśli ktoś szuka długoterminowej, stabilnej relacji której polki nie są w stanie zapewnić, dziewczyny z zagranicy to realna alternatywa.

#tinder #badoo #zwiazki #s--s #blackpill #przegryw #samotnosc
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@default1: Jestem deistą i nie przywiązuję się do konkretnej religii. Jeśli jednak formalna zmiana religii miałaby być wymagana, nie miałbym z tym problemu

Jednak wątpię że z katolicyzmu by mnie automatycznie wypisali, więc formalnie byłbym w dwóch jednocześnie
  • Odpowiedz
@ricco7: mam koleżankę z Indonezji- jest muzułmanką - ogólnie jeśli chodzi o jakość w stosunku do takiej europejskiej wyzwolonej dziewczyny, to niebo a ziemia. Zupełnie inna mentalność -lojalność, orientacja na rodzinę, religię, wspólne doświadczenia, przyszłość, pracę, komunikację. Jestem takim erotomanem-gawędziarzem i delikatnie skubałem ją erotycznymi myślami, zajawkami - puszczałem haczyk i bardzo uroczo otwierała się w tych sprawach - pokazując, że też jest kobietą, a nie religijnym fanatykiem. Szkoda, że
  • Odpowiedz
  • 1
@smallboobslover: moja przyjechała tu studiować (mówi że fascynowała ją zawsze środkowa Europa, kraje takie jak Czechy, Polska czy Węgry), ma wizę studencką i teraz stara się o rezydencję
  • Odpowiedz
  • 0
@ricco7 Haha. Gdzieś czytałem, że z zabiegu odtwarzania błony dziewiczej najczęściej korzystają muzułmanki i to był news z 2002 roku.
  • Odpowiedz
jest muzułmanką, nie mówi po polsku, ale ubiera się tak samo jak Europejka. Jest naprawdę piękna i lojalna.


@ricco7: chcesz utrzymankę?
  • Odpowiedz
  • 0
@gnomol: Miałem okazję całować się z kobietami z różnych kultur, zarówno Polką, jak i Arabką. Już na podstawie samego pocałunku można dostrzec różnice w doświadczeniach, drobne szczegóły potrafią wiele powiedzieć, nie trzeba sięgać po bardziej kontrowersyjne miary.

Jeśli chodzi o sam mój wygląd, oceniam siebie na maksymalnie 4/10. Posiadam fajne auto i moje życie ma kilka ciekawych akcentów, ale moja atrakcyjność wizualna sama w sobie pozostawia sporo do życzenia -
  • Odpowiedz
  • 0
@ricco7 Bredzisz, jak jesteś brzydki, to nie masz powodzenia nawet u muzułmanek. Przerabiałem temat w 2013 i 2014 roku. 4/10 , a ona 8/10, ale wciskasz kit.
  • Odpowiedz
  • 1
@gnomol: Moje szukanie trwało kilka lat. Mimo że jestem dość brzydki, jestem też wybredny. Wolałbym być bez dziewczyny, niż z kimś, kto nie w pełni mi odpowiada.

Ale ok. Jestem nietypowy na wielu płaszczyznach, więc może dlatego, mimo że nie wyglądam najlepiej, udało mi się znaleźć piękną partnerkę - choć wielu osobom to się nie udaje.
  • Odpowiedz
  • 0
@gnomol: Ona jest tak piękna, że pod każdym nagraniem na tiktoku ma co najmniej kilka spermiarskich komentarzy - nieraz z propozycją małżeństwa. Ostatnio była też na wspólnych wakacjach z mamą w Hiszpanii - wysyłała mi co pisał do niej jakiś przypadkowy facet tam poznany, który też proponował jej od ręki małżeństwo
  • Odpowiedz
  • 1
@gnomol: Tak, planowałem bajta od stycznia kiedy pierwszy raz napisałem na ten temat

Nie daję nadziei, napisałem że nie jestem typowym przegrywem, więc nie twierdzę że każdemu udałoby się to samo
  • Odpowiedz
  • 1
@gnomol: w ich kulturze szybkie oświadczyny to ponoć norma, oficjalnie nie ma czegoś takiego jak bycie w związku przed ślubem - to jest dla nich grzech
  • Odpowiedz