Wpis z mikrobloga

@Vinizius: tak w uzupełnieniu: ruskich i Białorusinów było 32 i startowali bez flagi. Białorusini zdobyli 4 medale, w tym jeden złoty, a rosjanie tylko jeden srebrny w kobiecym deblu tenisa ziemnego.
  • Odpowiedz