Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam wrażenie, że swoim wyglądem przyciągam kobiety z daddy issues, to znaczy, że tylko takie są mną zainteresowane. Spotkaliście się kiedyś z takim zjawiskiem? Czy to w ogóle możliwe?
#zwiazki #tinder #badoo #daddyissues #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam wrażenie, że swoim wyglądem przyciągam kobiety z daddy issues, to znaczy, że tylko takie są mną zainteresowane. Spotkaliście się kiedyś z takim zjawiskiem? Czy to w ogóle możliwe?


@mirko_anonim: miałem kiedyś dokładnie taką właśnie rozkminę jak zrobiłem sobie przegląd moich ex. Ogólnie dużo było takich gdzie figura ojca w rodzinie, lub sam styl rodziny był zaburzony w dzieciństwie co było mocno widoczne w sposobie w jaki przekładało się to
  • Odpowiedz
@Atreyu a sądzisz że w drugą stronę też tak to działa ? Pytam z perspektywy różowych


@mirko_anonim: nie, w drugą stronę to działa zupełnie inaczej. U kobiet się to objawia zazwyczaj tym że szukają walidacji i bezpieczeństwa u faceta. Taka usilna "potrzeba" bycia kochaną połączona jednocześnie ze strachem przed odrzuceniem co skutkuje tym że takie laski często pozwalają partnerom na dużo za dużo, albo przymykają oczy na toksyczne zachowania
Atreyu - >@Atreyu a sądzisz że w drugą stronę też tak to działa ? Pytam z perspektywy...

źródło: aXnewRV_460s

Pobierz
  • Odpowiedz
@Atreyu: Wiesz że dzwoni, ale nie wiesz w którym kościele.

Mówisz o stylach przywiązania i skupiasz się na lękowym stylu przywiązania. Daddy issues może tworzyć jak najbardziej też unikający styl przywiązania, nawet częściej, niż lękowy.
  • Odpowiedz