Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 35 lat.
Podobają mi się 16-18 letnie dziewczyny.
Te młode cialo, bez skazy. Twarde jędrne p----i...
Czy to p-------a? Czuje również pociąg do 60letnich kobiet - tutaj znowu rozpalają mnie przeciwności względem młodych.
Duże obwisłe p----i, celuit, lekki brzuszek....

Czy ja jestem normalny?
#anonimowe
#s-x
#zycie
#kobiety



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim Albo to jest tani bejt, albo po prostu nie masz powodzenia u kobiet i wmawiasz sobie, że podobają ci się te, u których nie masz żadnych szans. I tak, jesteś ciut ciut jebnięty
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): To nie jest p-------a ani grooming. Kobiety nie mają nic przeciwko, że 37 letni pasut rucha codziennie w haremie 18 latki i śpi codziennie z kilkoma małoletnimi dziewczynami.

Kobiety nie mają nic przeciwko i nawet nie komentują tego zachowania. Jako 35 latek możesz być w związku z 15 latką, to legalne, to nie jest nic nienormalnego. Kobiety nie mają żadnego prawa oceniać takiej sytuacji bo nie należą do
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Na twoim miejscu nieco bym zawyżył wiek na 20-23 i już masz zdrowe podejście :) Dobre są młodki, dobre są milfy z ułożonym życiem. Baby 28-35 są najgorsze, bo albo mają presję na dziecko, albo chcą dla dziecka woła roboczego w postaci steptatusia


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): W dodatku większość to jeszcze głupie gąski, łatwo je zmanipulować na byle co. Problemy się zaczną, gdy z wiekiem będą coraz mądrzejsze i zauważą, że ty stoisz w miejscu, odstajesz, a one się rozwijają i skończy się „milość". Człowiek zmienia się zupełnie na przestrzeni lat i śmieje ze swoich młodzieńczych wyborów, a raczej błędów.

  • Odpowiedz