Wpis z mikrobloga

@wiochmen80 ostatnio liczyłem i wyszło ok. 500 zł tygodniowo na dwie osoby ale nie licząc kcal i bez żadnej diety. Ostatnio zaczęliśmy brać katering z Foodsi i spokojnie zeszło do 300/tydzień
  • Odpowiedz
4 osobowa rodzina 500 tygodniowo plus 600zl miesięcznie na obiady w szkole. Robię tygodniowy jadłospis dla całej rodziny, listę zakupów i wszystko gotuje sama.
  • Odpowiedz
@wiochmen80: trackuję wszystkie domowe i okołodomowe wydatki od 2020. Rodzina 5os, rocznie wydatki na kategorię "jedzenie" wzrosły z 27 tys do ok. 35 tys w tym roku, 95% zakupów w marketach. Plus jedzenie poza domem (głównie obiady dla dzieci w przedszkolu/szkole) z 3 tys do ok. 5.5 tys w tym roku.
  • Odpowiedz