Wpis z mikrobloga

  • 0
@Spokoloko666: Jak to nie ma ;p Jak właśnie założyłem nowe konto, ale dodałem przypadkowo na ww. maila kod na miesiąc, a chciałem na 3, ale do jednego konta jeden kod i chciałem mieć z głowy i założyć nowe konto, a tu d--a, wyskakuje tylko to.

A to televio spoko? Tak samo działa? Bo widzę, że na wstępie już trzeba wybrać pakiet ;)

PS. Nie wiem czy czasem nie można założyć
  • Odpowiedz
@danoneek: Odpal sobie w innej przeglądarce albo trybie incognito ew. wyczyść wszystkie ciastka/pamięć podręczną etc. i oczywiście konto na nowym mailu
  • Odpowiedz
  • 0
@lobo: Niestety nie działa, zrobiłem już wcześniej to :( Wydaje mi się, że może to być blokada do momentu kiedy konto ma darmowy okres korzystania, udało mi się zalogować jeszcze na inne konto gdzie zapisałem sobie maila i tam wbiłem ten 3 miesięczny okres próbny.

Zobaczymy po czasie co wyjdzie ;) Ale dzięki za pomoc. Ewentualnie może jest jakaś blokada zakładania konta na dobę, jak uda się założyć to dam
  • Odpowiedz
  • 0
@taktomojekonto: Znaczy wiesz co, generalnie problem jaki zauważyłem to był taki, że wyrzucało mi info, że mam już konto i tyle, a jak mail nie działał ten tymczasowy to wyrzucało błąd maila. Sprawdzę w wolnej chwili teraz na dniach jakoś i zobaczymy ;p
  • Odpowiedz