Wpis z mikrobloga

#ukraina Nigdy nie będzie mi szkoda cywilów rosyjskich, gdzie poprarcie dla wojny na Ukrainie to 74%. Ich miasta zasługują na to, żeby zrobić z nimi to co zrobili z takim Mariupolem albo Bachmutem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bluzgajacy: razem z calym all inclusive w mariupolu czyli zaglodzeniem 50k mieszkancow na smierc i ciaglym powiekszaniem masowych grobow przez 2 lata 3-dniowej operacji specjalnej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GhostofChristmasPast: ale my też mamy u siebie zbiorową odpowiedzialność, za c-----e rządy i wybory x% Polaków. Tylko się przebija jedna strona z drugą w tym chlewie zasranym gównem. Nie wiem czy jest jakikolwiek plus w polityce od tych 20 lat. Coś pobudowali, coś wyremontowali, ale czy żyje się lepiej? Wybranym.
  • Odpowiedz
za c-----e rządy i wybory x% Polaków. Tylko się przebija jedna strona z drugą w tym chlewie zasranym gównem.


@AshtarPL: na jedna i druga głosuje okolo 15% uprawnionych.

Śmiało stwórz alternatywe i zmobilizuj elektorat
  • Odpowiedz
gdzie poprarcie dla wojny na Ukrainie to 74%


@bluzgajacy: biorac pod uwage laczne poparcie dla po i pisu rozumiem ze nie przeszkadzaja ci astronomiczne ceny mieszkan tylko zamykasz jadaczke bo wiekszosc polakow to gowno popiera?
  • Odpowiedz
Nie wiem czy jest jakikolwiek plus w polityce od tych 20 lat. Coś pobudowali, coś wyremontowali, ale czy żyje się lepiej?


@AshtarPL: Oczywiście że lepiej.
  • Odpowiedz
@bluzgajacy: a mi zawsze będzie szkoda postronnych ludzi. Zarówno ukraińskich, jak i rosyjskich. Nie mam mózgu przezartego propagandą żadnej ze stron. Jakbyś mieszkał w Rosji, to z całą pewnością byś popierał inwazję na Ukrainę, skoro tak proste, schematyczne i podatne na manipulacje masz myślenie
  • Odpowiedz
ale czy żyje się lepiej?

@AshtarPL: Sorry ale jeśli ci się nie żyje lepiej to jest wyłącznie twoja wina albo tego, że miałeś starych komuchów w partii i ci poziom życia się obniżył jak ich w------i xD Ja nawet mieszkając w tym samym małym mieście widzę OGROMNĄ różnicę na plus chociażby w takich podstawowych sprawach jak to, że mi rower nie ginie po minucie jak go nie przypnę, narkomanów którzy
  • Odpowiedz
@AshtarPL: tutaj dyskusja o wojnie, a ty mówisz, że u nas po 30 latach lepiej żyje się tylko wybranym. Albo twoi rodzice to komuchy, albo jesteś żałosny. Albo oba.
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: ale porównujesz obecne czasy z 20 lat temu 1:1.
Na Białorusi też mają nowsze telefony niż 20 lat temu. Mi bardziej chodzi o poziom względem zachodu i możliwości.
Na wakacje częściej sobie polecisz dzięki uni, ale za to masz przytwierdzone nakrętki na stałe do butelek, samochody droższe i gorsze itd.
  • Odpowiedz
@AshtarPL: "Na wakacje sobie częściej polecę ale mam nakrętki u butelek"? Ja p------ę no rzeczywiście to zbyt wysoka cena xD Wiesz co? Ta twoja retoryka to jest na poziomie "co prawda masz pracę ale za to nie możesz już sobie z torbą kleju latać po osiedlu bo zaraz cię policja zgarnie". Nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie to bardzo uczciwa wymiana. I co ty gadasz o samochodach? Ludzie
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: to był tylko przykład, a cena tak - bardzo wysoka, bo coś co powinno być normalne, jak widać i w twoim przypadku jest spełnieniem marzeń. 20 lat temu w Niemczech zarabiało się 10x tyle? W żadnym kraju, porównując stanowiska, nie zarabiało się tyle, za to ceny były dużo niższe u nas.
Twoja retoryka jest taka, że kiedyś kupiłeś cole za 5 zł, teraz kupisz co prawda za 10 zł,
  • Odpowiedz