Wpis z mikrobloga

Zacząłem tworzyć coś w stylu bajek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pierwsza bajka jest już publiczna. Można was prosić o jakąś opinie? Mają to być docelowo krótkie treści, coś w stylu minuta max dwie.

https://youtu.be/ly229c_EhW0

Proszę o konstruktywną krytykę i rady w dalszych produkcjach ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#bajki #fantasy #anime #gry #audiobook
Maessa - Zacząłem tworzyć coś w stylu bajek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pierws...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maessa: no, dla dzieci to tak średnio, ale sam pomysł fajny. Swego czasu były takie straszne opowieści w formie serialu (już nie pamiętam tytułu) i pamiętam, że lubiłem to, chociaż mroczne to było w uj.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gnieznianin Dzieci, młodzieży i dorosłych kolego! Tutaj akurat wersja może być "troche" straszniejsza. Osobiście jako malutkie dziecko zawsze fascynowałem się bajkami braci Grimm. Jeżeli ich nie znasz, to możesz uwierzyć, że to opowiadanie jest na prawdę leciutkie :)

Dzisiaj wleci na kanał nowe opowiadanie skierowane w 100% dla dzieci. Może tamto Ci podejdzie bardziej
  • Odpowiedz
@Maessa: Jestem z takiego rocznika, że w dzieciństwie miałem jedynie 2 programy w tv, co za tym idzie, wychowałem się na bajkach braci Grimm, Andersena, czy co tam akurat było dostępne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Btw, te niby śpiewne partie kobiece są... no, słabe. Brak rymów, rytmu i ogólnie czegokolwiek. Jak możesz, to albo całość trzeba w jakiś czterowiersz ułożyć, albo niech to zginie, bo zamiast skupić się na treści, to tamowalem krwotok z uszu. Generalnie, jak dla mnie zamysł fajny, jak już wspominałem, ale nad warsztatem musisz popracować.
W ostatnim filmiku lepiej, ale czytanie kojarzy mi się z Kostrzewskim czytającym czarną biblię, albo z jakimś (nie
  • Odpowiedz
  • 0
@qciek: Dzięki wielkie za feedback! Generalnie właśnie to są pierwsze produkcje i mocno eksperymentuje z formą. Mam nadzieję, że z produkcji na produkcje będzie coraz lepiej
  • Odpowiedz