Wpis z mikrobloga

Zarejestrowałam się na badoo i okazuje się, że większość profili przesuwam w lewo, mimo że mam dość niskie wymagania. Oto co zniechęca w profilach mężczyzn:

- zdjęcie profilowe jak z kartoteki policyjnej, skwaszona mina, brak uśmiechu, wzrok mordercy, fota zrobiona od dołu, żeby patrzył z góry i miał drugi podbródek, z okularami przeciwsłonecznymi, rozmazane.
- sceneria- foty z alkoholem, w brudnej odzieży, w piwnicy, stodole czy na tle sypiącej się rudery.
- stylówa - od przesadnej ekstrawagancji pt. jestem alternatywny po dziadka pielgrzymkowego, zdarzają się też tacy, którzy mają ciuchy jak po starszym bracie, kilka rozmiarów za duże lub każdy ciuch z innej parafii. W dzisiejszych czasach nie jest problemem ubrać się normalnie, schludnie, w swoim rozmiarze i za małe pieniądze. Jak nie masz wyczucia stylu- znajomy mówił, że wystarczy przejść się do galerii i przez kwadrans obserwować jak ubrani są mijani mężczyźni. Jeżeli ktoś ma konkretny typ kobiety, wystarczy że zobaczy jak są ubrani mężczyźni u ich boku.
- brak opisu, opisy typu: jestem jaki jestem, zapytaj, to się dowiesz, narzekanie, błędy ortograficzne, brak składni.
- spotkanie w realu: jeżeli od czasu gdy ktoś umieścił zdjęcie na aplikacji, przybyło jakieś 20kg więcej, trudno oczekiwać, że kobieta tego nie zauważy. Tak samo foty sprzed 10 lat i więcej, fryzura a raczej jej brak - ostatnia wizyta u fryzjera była kilka miesięcy temu lub samodzielne strzyżenie maszynką na alternatywka, osad/kamień na zębach - krzywe zęby jeszcze można zrozumieć, ale raz do roku higienizacja to nie jest duży koszt.

#tinder #badoo #randkujzwykopem #przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MiaSparrow: też ostatnio założyłem sobie konto na portalu randkowym i powiem ci że w drugą stronę jest podobnie. Myślałem że to moje konto będzie byle jakie (a tworzyłem je cały dzień), tymczasem patrząc po kontach kobiet z jakimi tam się zetknąłem to ja się postarałem fest
  • Odpowiedz
@MiaSparrow: Co zniechęca u kobiet:

- tapeta i filtry ustawione tak, że tylko jakiś nieogar się na to nabierze, że dziewczyna jest taka gładka
- zdjęcia robione w taki sposób, żeby nie było widać, że jest gruba
- pretensjonalny i roszczeniowy ton w opisie, który dotyczy tego jakie kryteria ktoś musi spełnić, żeby w ogóle do niej startować
- chwalenie się jaka to jest niezależną, podczas gdy potem okazuje się,
  • Odpowiedz
  • 0
@Pharos: ostatni punkt... to chyba najtrudniej zweryfikować, bo nawet na spotkaniu niektórzy potrafią blefować co to nie oni. Tylko to raczej panowie chwalą się ile to oni nie zarabiają, żeby zaimponować kobiecie, więc nie bardzo rozumiem, jaki cel ma kobieta, gdy podkreśla swoją niezależność?

Do swojej listy mogłabym dodać jeszcze punkt finansowy. Trafił mi się na spotkaniu ktoś, kto dopiero na spotkaniu przyznał, że wcale nie ma pracy(twierdził, że ma
  • Odpowiedz
  • 0
dużo mężczyzn narzeka, że są niewidzialni dla kobiet na portalach randkowych. Podejrzewam, że jako typowa przedstawicielka różowych, jestem w stanie zrozumieć dlaczego tak się dzieje i powody wyżej wymieniłam co zniechęca. A zachęca po prostu bycie sobą i pozytywne nastawienie do życia oraz ciekawość drugiej osoby, chęć poznania jej :)
  • Odpowiedz
Tylko to raczej panowie chwalą się ile to oni nie zarabiają, żeby zaimponować kobiecie, więc nie bardzo rozumiem, jaki cel ma kobieta, gdy podkreśla swoją niezależność?


@MiaSparrow: Taki sam jak mężczyzna. Chce się dowartościować.

Sam nie rozumiem dlaczego faceci gadają o hajsie. Przecież to jest wieśniackie, pretensjonalne i zwiększa prawdopodobieństwo, że trafi się na materialistkę i mezalians.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pharos: Efekt aureoli. Wiem jak to zabrzmi, ale sporo z was jest strasznie naiwnych i jeżeli kobieta Wam się podoba i jest miła, dość szybko potraficie zaufać, że Was nie wykorzysta, tylko będzie chciała z Wami być do końca życia, bo jej cały świat podarujecie jak w bajkach Disneya. I na deser, gdy opowiadacie o hajsie, nie omijacie tematów o swoich słabych stronach, problemach i troskach, nawet jak ona o
  • Odpowiedz
@MiaSparrow jak kobiecie trafi się przystojniak który chce ją tylko wydymać i zostawić to też często je mu z ręki. Większość nigeryjskich szwindlów na więźnia czy amerykańskiego żołnierza jest na kobietach, więc w kobietach też jest naiwność i pragnienie przeżycia miłości jak z harlekinu z super przystojnym i bogatym #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomasz-sadurski: bo to foty dla gości, którzy na spotkaniu nie są w stanie nawiązać kontaktu wzrokowego, ponieważ są "zbyt nieśmiali". Nawet jak kobieta przyjdzie w golfie, od ledwo poznanego faceta dostanie komplement odnośnie jej biustu, więc część kobiet eksponuje dekolt na fotach w aplikacji, bo zwyczajnie to zadziała, zwłaszcza na Zenków lubiących "puszyste" wydekoltowane karynki. Każdy ma swoje preferencje.
  • Odpowiedz