Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak wiecie,dwa razy byłem z baba w łóżku za pieniądze i dwa razy faile zaliczyłem bo Benek nie stanął na wysokości zadania dosłownie i w przenośni. Ale nie o tym. Zauważyłem jedną rzecz w obu laskach. Obie nie miały wydepilowanych do gładkości nóg...kiedy głaskałem nogi, to w obu przypadkach pod ręką było czuć igiełki, czyli mikrowloski które odrastały. Najbardziej na łydkach i przy rowie, ale na udach też było trochę czuć

I pytanie: czy to jest normalne?? Pytanie do ludzi którzy ruchają, zarówno za free jak i za hajs. Czy to normalne że laski nie są zawsze ogolone do gładkości? Szczerze, zawsze wyobrażałem sobie że jak będę głaskał laskę, to po idealnie ogolonych nogach. A tu dwa przypadki z rzędu gdzie jednak nie było to takie jak sobie wyobrażałem.

To samo pytanie do #rozowepaski golicie się na gładko?? Nie wstyd wam iść do łóżka z facetem z igłami w nogach i w dupie?? ('̀-'́)

Nie wiem na ile jest to normalne a na ile moje skrzywienie i jakiejś nierealne oczekiwania

#tinder #s--s #logikarozowychpaskow #divyzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pralko-suszarka normalna rzecz, w życiu się nie goliłeś czy jak? :) Włosy rosną ok pół milimetra na dzień a laski zazwyczaj golą się wieczorem w czasie kąpieli więc już ma odrosty na drugi dzień. Musiałaby golić się ze dwa razy dziennie aby byc gładką dla każdego a i tak kilka godzin po, bedziesz czuł odrosty. Laska musi byc po depilacji laserowej aby bylo naprawde gładko. Nawet po laserze po jakimś czasie
  • Odpowiedz
@lostname: teoretycznie w paniach za pieniadze to nie powinna byc normalna rzecz ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesli czesto jedna wizyta jest sobie w stanie zapewnic jedna sesje laserowki
  • Odpowiedz