Wpis z mikrobloga

Na rynku jest wspaniale. Kilka newsów zebranych:

1. Ktoś tam pisze na tt o koledze notariuszu, który ostatnią transakcję z hipoteką miał 4 miesiące temu

2. fxmag pisze, że w Zakopanem górale spuszajo po 300k

3. gazeta.pl pisze, że kobitka w Koszalinie rok temu miała propozycję za 1,6 mln, a tera wystawiła za 1,1 mln i nima chętnych

4. lokalny deweloper żali się na fb, że od dwóch miesięcy nie miał żadnego telefonu z propozycją zakupu

5. oferta na portalach na ATH, ale to wszyscy wiedzą XD

6. otodom usuwa daty dodania ogłoszenia

7. deweloperzy mają najwięcej na sprzedaż od 2017 roku

8. Ukraińcy wyjeżdżają na zachód i nie przedłużajo umów najmu

9. achicom wywiesza bannery w mieście, kupujcie ynwestycyjnie, czemu nie kupujecie

Dalej mi się nie chce XD

#nieruchomosci
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7. deweloperzy mają najwięcej na sprzedaż od 2017 roku


@mickpl: dlatego @wypopekX pisze że musimy odpalić dopłaty, żeby deweloperzy zaczęli budować, bo grozi nam Z A Ł A M A N I E P O D A Ż Y
  • Odpowiedz
10. na wypoku znowu dopierdzielają się do mickapl XD


@mickpl: czyli wniosek jest jeden, zawsze jak ktos komentowal twoj wpis, i nie palowal do niego gniazdownika, to spadalo, prawda? Prawda?! D: O hui...
  • Odpowiedz
1. Ktoś tam pisze na tt o koledze notariuszu, który ostatnią transakcję z hipoteką miał 4 miesiące temu


@mickpl: Aż policzyłem. Mam obecnie w procesie na przedwstepnej 3 sprzedaze i 1 zakup. 3/4 to kredyt.
Z ostatnich zamknietych transakcji 3 na 5 byly na kredyt.
  • Odpowiedz
@mickpl: robisz dobrą robotę i wiele osób jest z Tobą. Olewaj te zaczepki w twoim kierunku bo widać, że wielu osobom też nie podoba się to co robisz ale pewnie przypadkowo mają akurat powiązania z patologiczną branżą. Zabawny jest ten płacz wielkich inwestorów co pozamawiało klatek z myślą, że nie ma bańki dlatego uparcie będą Cie atakować.
  • Odpowiedz
@affairz: ale to że mamy najwięcej ofert serio niekoniecznie oznacza spadki. Może oznaczać spadki cen lub wygaszenie podaży, nie ma w tym nic zaskakującego. Czy gdzies widzisz błąd w tej logice, bo jeśli się mylę to chętnie skoryguję poglady, chciałbym tylko zrozumieć gdzie jest nieścisłość?
  • Odpowiedz
na wypoku znowu dopierdzielają się do mickapl XD


@mickpl: Wreszcie po 10 latach moze doczekasz sie tych spadków :) Ale i tak bedzie drozej niz w 2021.
  • Odpowiedz
@mickpl: a tam dopierdzielają. Ja czekam na zakład o to, że ceny spadną o 50 procent. Nigdy się nie mylisz, więc na pewno się założysz, prawda?
  • Odpowiedz
  • 0
@mickpl co punktu 3 kobieta faktycznie z Koszalina ale dotyczyło mieszkania w Międzyzdrojach
(Żeby ktoś nie pomyślał że Koszalinie są takie ceny)
  • Odpowiedz