Wpis z mikrobloga

#famemma Zero zaskoczenia, za każdym razem jak jechałem po tym farmazonie, to pojawiała się grupa obrońców, piszących, że on to robi z dobroci serca, a ja pewnie jestem Polakiem xd. Jaca, Nikita, teraz Nadia. Wszystkie te persony wspierane przez frajeriego, gdy było o nich głośno w necie. Co za dobry człowiek z tego Amadiego xD.
Menosas - #famemma  Zero zaskoczenia, za każdym razem jak jechałem po tym farmazonie,...

źródło: IMG_20240809_221048

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Menosas: Farmazon jaki jest, każdy widzi. Obecnie to taka 10 razy gorsza wersja Natana, pod każdym względem. A główna różnica jest taka, że gdzie natan miał jaja powiedzieć zawodowcowi prosto w twarz, że jest zwelem i ma go na liścia, tak Farmazeusz najpierw gada, że naszcza Denisowi na łeb, a na żywo był tak obsrany, że jego matka dostała raka ze wstydu.
  • Odpowiedz
@marv0oo: akurat ta walka z Denisem to była dla promocji tylko, nawet ja wiedziałem po ogłoszeniu że i tak do tej walki nie dojdzie (ale fakt, żeby za powód #!$%@?ć że matka ma raka to jawne #!$%@?). Natan umie w dymy i z tym nie ma co handlować, frajeri już dawno się wypalił pod kątem dymów i jego postać we frikach już przestała być interesująca.
  • Odpowiedz
@Queebo: dla promocji, ale i tak na tej ostatniej konfie to siedział obsrany xD Siedział tam, lekko nawet chwalił Penisa, jakby się bał, że ten mu kark skręci xD a Natan na luzaku atakował każdego kogo się da, włączając w to Peszko xD
  • Odpowiedz
@Menosas: już #!$%@?ąc od moich trolli, to ferrariego zawsze jechałem nieironicznie, bo to największy pozer, którego dymy polegają na darciu mordy. Nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego tylu wykopków go kocha
  • Odpowiedz
@Menosas: warto sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego Mateusz bał się Jacka. I co robią osoby, którym się powiedzie, aby ułożyć sobie życie na właściwe tory.
  • Odpowiedz