Wpis z mikrobloga

@dzieju41: ze względu na krótki pobyt nie ma w zasadzie szans. Jakaś oferta się znajdzie, ale że bardzo niestandardowa, to będzie droga. Czarteru też nie znajdziesz, bo w dwie strony nikt takiego nie będzie sprzedawał, a na zakup tradycyjnego biletu za późno. Możesz poczekać do ostatniej chwili i lecieć z innego lotniska, ale to też może niewiele dać.

W ogóle widzę tylko jedną ofertę dotyczącą tego terminu, ale z Katowic.
  • Odpowiedz
  • 0
Wylot dzień wcześniej lub powrót dzień później zmienia postać rzeczy, jest Bułgaria i Turcja w okolicy 2300.


@kishibashi: Wylot dzień wcześniej ale po 22 i powrót dzień później ale w nocy jest możliwy. Dasz linka do tej Bułgarii lub Turcji w tej cenie?
  • Odpowiedz
@dzieju41: rozmawiałem z nią i mówiła, że spoczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to oferta pewnie nie zniknie, ale co się wydarzy z ceną to niewiadomo, jak coś to pisz. Gdyby zniknęło i szukałbyś czegoś innego to dawaj znać.
  • Odpowiedz
  • 0
@kishibashi: Ofert za powyżej 3 k jest nawet sporo i to w dogodnym dla mnie terminie, z tym że trochę szkoda mi wydać 7 k za 2 osoby za 4 dni pobytu, 5 k z kawałkiem to dla mnie uczciwa cena. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@kishibashi: Dzisiaj wysypało ofert do Grecji z Tui last minute, wziąłem Kretę z wylotem z Gdańska 14.08 o godz. 01:50 - powrót 18.08, w hotelu 4*, all inclusive, w cenie 2400 zł za osobę. Wczoraj tych ofert nie było a dzisiaj "cud".
  • Odpowiedz