Wpis z mikrobloga

Nie czaję tego hejtu na organizowanie wesel które tu wykopki uskuteczniają.

Wesele jak to wesele - organizowało się zawsze, wiele osób o tym marzy, planuje, to czego się tu czepiacie?

Mitycznego 'wzięcia kredytu na imprezę' co to co drugi wykopek powtarza a nigdy na żywo się z czymś takim nie spotkał xD ?
Czy wydawania pieniędzy na talerzyki, dekoracje i inne które koniec końców i tak się zwrócą z prezentów?

Swoje wesele wspominam jako świetną zabawę przez 3 dni w gronie rodziny i znajomych i nie żałuje żadnej wydanej złotówki na to. Oczywiście pozbyłem się wszystkich cringowych elementów jak oczepiny z pompowaniem balonów tyłkami itp. Ot wyszłą zwykła impreza w wybranym, wystrojonym gronie.

#wesele #slub #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #pytanie
ATAT-2 - Nie czaję tego hejtu na organizowanie wesel które tu wykopki uskuteczniają. ...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
to bezbecka impreza


@sameowoce: ponieważ tobie się nie podoba?

Sam nie jestem jakimś wielkim fanem wesel, głównie przez wymuszone zabawy i zachęcanie do tańca, ale u znjaomych w dobrym towarzystwie zazwyczaj bawie się świetnie.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: bo sami swojego nigdy nie będą mieli, nawet za rękę nie trzymali, to chcą za wszelką cenę sprawić, by inni też tego nie mieli.

Następnym krokiem będzie wrzucanie obrazów nawet wygenerowanych przez AI że kobiety to tylko zdrada, cierpienie, żeby teraz każdy młody chłopak wchodzący w okres dojrzewania do końca życia został prawiczkiem (tak jak oni) bo będzie się bał dotknąć Kobiety mając obrzydzenie spowodowane tysiącami baitowych historii o
  • Odpowiedz
Nie czaję tego hejtu na organizowanie wesel które tu wykopki uskuteczniają.


@ATAT-2: Ja dla kontrastu doskonale rozumiem na przykład, nie oszukujmy się większość ludzi bierze kilkudziesięcio lub kilkaset tysięczny kredyt na wesele żeby przebalować 2 dni przecież to jest skrajna głupota.
  • Odpowiedz