Wpis z mikrobloga

Polska skończy gorzej niż zachód, ludzie nie wyciągają wniosków z ich błędów i zachwycają się murzynem robiącym kebaby, komentarze pod postem w stylu "Takich ludzi potrzebuje Polska", widać niewiele trzeba polactwu żeby przekonać ich do poparcia imigracji xD
Swoją drogą jak był kebab od Polaka to ludzie mieli bekę. Tymczasem dla takiego Nigeryjczyka to kebab jest równie odległą potrawą co dla Europejczyków (albo nawet bardziej bo gyros to też rodzaj kebaba i występuje w kuchni greckiej), ale mimo to reakcje są diametralnie inne.

I tak, wiem, "jest legalnie, pracuje, nie bierze zasiłków", ale problem w tym że w Polsce cała dyskusja o imigracji kręci się wokół argumentów "nie chcemy ludzi którzy przyjeżdżają po socjal i nielegalnych imigrantów", a to jest cholernie niska poprzeczka. Na zachodzie imigranci też LEGALNIE przyjeżdżali do pracy i początkowo jak było ich jeszcze niewielu to był spokój, a tym którzy byli przeciwni mówiono coś w stylu "to tylko paru", "przecież tylko skrajny rasista może się czepiać uczciwie pracujących ludzi". Teraz spokoju nie ma, a biali Anglicy stanowią mniejszość we własnej stolicy, a jeśli nic się nie zmieni to za 2-3 dekady będą mniejszością we własnym kraju.

Masowa imigracja ogólnie jest zjawiskiem negatywnym, ale z takich rejonów że nawet po asymilacji kulturowej ludzie nadal stanowi odrębną grupę to już w szczególności. Dawna wielokulturowa Polska miała masę napięć - zarówno w I jak i II RP były problemy z Ukraińcami, Niemcy też chcieli iść w swoją stronę, a między Polakami i Żydami również były wzajemne animozje. Ale tam przynajmniej jeszcze było pole do asymilacji kulturowej, jakby ktoś oddał małego Niemca, Ukraińca czy Żyda do polskiej rodziny to by mógł nie wiedzieć że jest adoptowany, w przypadku czarnego dziecka byłoby to oczywiste, więc nawet po asymilacji kulturowej jest wyraźny podział. Oczywiście można być colorblind i udawać że żadnego podziału nie ma, ale że kraje zachodnie też już to próbowały i efekt jest taki że tylko biali są colorblind, natomiast cała reszta ma już wyraźną preferencję wewnątrzgrupową

Żeby nie było - nie zamierzam twierdzić że ta czy inna konkretna jednostka jest zła. Niemniej jednak jeśli mówimy o skutkach społecznych to nie ma co analizować jednostek i zachwycać się białymi owcami, być może gość od kebaba jest spoko, ale nie ma ŻADNEJ gwarancji że jego dzieci też będą spoko, nie da się zrobić takiej selekcji że na dłuższą metę będą sami Wilfredo czy Izu, to jest prosta droga do tego żeby powstała wyraźnie odrębna grupa społeczna której część z całą pewnością będzie grała kartą rasizmu i domagała się przywilejów (tutaj akurat można przypomnieć siostrę Izu która twierdzi że biała kultura to kolonializm, zatem rodzina Izu też wcale nie jest jakimś wzorcowym przykładem).

I nie wklejać mi tego zјebanego cytatu Lutosławskiego xD

#imigranci #4konserwy #polska #takaprawda
Fennrir - Polska skończy gorzej niż zachód, ludzie nie wyciągają wniosków z ich błędó...

źródło: kebab

Pobierz
  • 273
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fennrir:

Sorry, ale nieważne jakbyście dobrze nie zasymilowali kulturowo czarnego, nawet możecie go oddać do adopcji do polskiej rodziny, to i tak będzie widać że jest z Afryki


To twoje zdanie, które jest rasistowskie. Polacy na emigracji też mają czuć się dyskryminowani w ten sam sposób? Niezależnie od pochodzenia, jest dużo ludzi, którzy po prostu chcą żyć w spokoju, być szczęśliwymi, pracować i żyć w zgodzie z lokalną społecznością i
  • Odpowiedz
@Fennrir: wiecie co mnie zawsze smieszy w takiej sytuacji, ze polacy narzekaja jak w tym kraju jest c-----o, ale przyjezdza tutaj jakis chinczyk, m----n i zaklada biznes w kraju ktorego niezna i jakos mu to wychodzi.
  • Odpowiedz
Masakra. Niesamowicie mnie drażni, że normalizuje się multikulturowość jako zjawisko normalne i pożądane. W pełni się zgadzam z Twoimi spostrzeżeniami.


@AlexBrown: narracja globalistów pchana poprzez woke, DEI i ESG, proklamuje "diversity is our strength" (różnorodność rasowa/kulturowa [przyp. mój] to nasza siła), podczas gdy wszelkie dane współczesne jak i doświadczenia historyczne pokazują jasno, że siła tkwi w jedności - nie w różnorodności.

Multikulturowość to bzdura, PsyOp na celowe osłabienie społeczeństw Zachodnich. Nie wiem kto to pcha, żydzi, iluminaci, jaszczuroludzie, Chiny, Rosja,
  • Odpowiedz
@Fennrir: i teraz powiedzmy sobie głośno nie ma nic złego w mówieniu że chcemy żyć w białym jednolitymi społeczeństwie skoro taka była zawsze nasza kultura.
Chęć życia w jednolitym społeczeństwie NIE JEST rasizmem
  • Odpowiedz
  • 11
To twoje zdanie, które jest rasistowskie. Polacy na emigracji też mają czuć się dyskryminowani w ten sam sposób?

@MokryMarek
Nie wiem, nie obchodzi mnie to, jak UK chce wywalić Polaków to niech wywala.

Niezależnie od pochodzenia, jest dużo ludzi, którzy po prostu chcą żyć w spokoju, być szczęśliwymi, pracować i żyć w zgodzie z lokalną społecznością i takich ludzi serdercznie zapraszamy.
  • Odpowiedz
@Fennrir Podpisuje się pod tym postem rękami i nogami. Jeśli śledzisz piłkę nożną to tam można zauważyć jak polactwo byłoby w stanie oddać kraj bliskowschodnim i afrykańskim imigrantom byleby mieć ciut lepszych kopaczy piłki.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem się zesrałeś niepotrzebnie. Porównujesz UK czy Francję, w których głównym powodem problemów jest kolonializm, do Polski. I jako ilustrację pokazujesz pojedynczego pracującego typa, tylko o innym kolorze skóry. NIe twierdzę, że problemu nie ma z imigracją zasiłkową, ale zacząłeś od "d--y strony".
  • Odpowiedz
Jak bez napływu ludzi rozwiązałbyś najważniejszy problem który imigracja rozwiązuje czyli ujemny przyrost naturalny, brak rąk do pracy i zmniejszoną konsumpcję?


@dusksign: to jest problem wielkich korporacji i januszy biznesu. W jaki sposób zastąpienie naszego narodu i rasy przez obcych rozwiązuje jakiś problem DLA NAS?
  • Odpowiedz
@Przegrywek123:

zabawne jak polaczki z ujemnym przyrostem naturalnym i gospodarką, której już teraz główną bolączką jest brak rąk do pracy narzekają na imigrantów XD pan janusz miał rację, narole mają jakiś gwóźdź wbity w mózg


I tak zwykły obywatel ma c---a do gadania. Jak Tusk czy Kaczyński będzie chciał tutaj ściągnąć 2 miliony murzynów, żeby pracowały na podatki i utrzymanie budżetu, to to zrobi i przeciętny kowalski będzie miał c---a
  • Odpowiedz
@Fennrir: Napisałeś o Londynie, więc się odniosłam do tego. Szwecja czy Niemcy mają problem przez rozdawnictwo. Na mój chłopski rozum. Poza tym, nie znam się na tym temacie, ale z tego co się orientowałam, bez pracy u podstaw, czyli brak drenażu najlepszych ludzi z biedniejszych krajów, poprawa sytuacji na miejscu, żeby nie musieli wyjeżdżać "za chlebem", nie dopuszczanie do konfliktów zbrojnych, aby nie trzeba było tworzyć obozów dla uchodżców, jest
  • Odpowiedz
@Fennrir: ale wy nasrane macie na bani xDDD szczególnie, że duża część
wykopków siedzi na dupie z rodzicami i neetuje pisząc na tagu przegryw XD z takiego imigranta co pracuje jest więcej pożytku niż z 100 wykopków
  • Odpowiedz