Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wasze kobiety też wymagają od Was, żeby utrzymać erekcję przez cały czas robienia palcówki/minety? xd

Generalnie jak robię dziewczynie dobrze, to mi opada. To jednak kilka dobrych minut kiedy ona nie stymuluje mnie, tylko ja ją. Poprzednia partnerka uważała to za naturalne i po palcówce/minecie mnie stawiała ręką/ustami. Obecna uważa, że jestem wręcz na granicy zaburzeń erekcji.

Która ma rację? Pytam poważnie wbrew pozorom

#erekcja #s--s #zwiazki #zdrowie #medycyna #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Wasze kobiety też wymagają od Was, żeby utrzymać erekcję przez cały czas robienia palcówki/minety?


Jestem 40letnim nieśmiałym prawiczkiem i konserwatystą.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 12
Anonim (nie OP): mi na początku staje, ale mineta to męcząca robota i w końcu opadnie.
To całkowicie normalne, że jeśli nie robicie jakiegos 69 albo ona Cię dodatkowo nie stymuluje, to opadnie. A jak laska uważa to za zaburzenia erekcji, to widocznie sama jest zaburzona. Zwłaszcza że jeśli możesz uprawiać s--s normalnie i staje w razie potrzeby, to nie ma mowy o zaburzeniach.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Co to znaczy wymagają? trafiłeś na jakąś karyne despote która lubi łobuzów i masz się o nią starać bo jak nie to następny że tak cie ciśnie że aż musiałeś pisać na wykopie?
skąd wy te laski bierzecie?


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz