Wpis z mikrobloga

Doszedłem do wniosku, że potrzebuję jakiegoś skutecznego wspomagacza na erekcję - łatwo dostepne, sprawdzone i bez recepty. Poczatkowo bardzo szybko mi staje, stoi na czas loda, potem zaczynam r----ć i powoli opada bez względu na pozycję i wcale nie chodzi o to, że doznania są słabe. Jak już opadnie to potem bardzo trudno jest mi doprowadzić do tego żeby stał ponownie czy to ręką, czy lód... masakra. Taka sytuacja powtórzyła się nie pierwszy raz w tym roku, a już któryś z kolei. Proszę o jakieś propozycje czym mogę się wspomagać, bo na ten moment jedyny sposób żebym doszedł to naprawdę ostry s--s/lód albo masturbacja też w mocniejszej odmianie.

#divyzwykopem #przegryw #s--s
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bercikowsky: Większość przegrywów stać na divy, odłożenie sobie 200-300 złotych miesięcznie z pracy w kołchozie jest możliwe dla każdego kto ma jakąkolwiek pracę i mieszka u starych. Żeby nie stać było na to raz na miesiąc to już współczuć bardzo.
  • Odpowiedz
@average_xd_enjoyer: Na razie wspomagaj się sildenafilem albo tadalafilem, ale na dłuższą metę ogranicz p---o, masturbację i ćwicz mięśnie kegla. Będziesz potem miał płonący potężny konar bez żadnych medykamentów.
  • Odpowiedz