Wpis z mikrobloga

Szczerze zawiodłem się na tej Julce, po komentarzach jej trenera i jej występach myślałem że podejdzie profesjonalnie do tej całej sytuacji, liczyłem że zdobędzie złoto i ośmieszy tą Włoszkę która uciekła z ringu (wiem że Julia Walczy z inną kobietą, ale ta sama kontrowersja ciąży wokół przeciwniczki Julii.)
No cóż jest młoda może z czasem nauczy się trochę profesjonalizmu, w między czasie przestała mnie ta walka interesować Julia wygra to wygra a jak nie to będzie płacz że ją oszukali i tyle

#paryz2024 #olimpiada #sport
McWozniak - Szczerze zawiodłem się na tej Julce, po komentarzach jej trenera i jej wy...

źródło: 1000006858

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@McWozniak: Szkoda strzępić ryja. Było widać w Julce ambicje, zabawę, masę fajnych emocji i profesjonalizm całej ekipy - a tu nagle udostępnianie takich wysrywów, bazujących na temacie o którym nikt nie ma rzetelnej wiedzy, ale każdy chce wbić swoje widły w to g---o.

Co ona chce tym ugrać? Przygotować sobie grunt na porażkę?
RegierungsratWalterFrank - @McWozniak: Szkoda strzępić ryja. Było widać w Julce ambic...
  • Odpowiedz
@McWozniak Trochę się łudziłem się, że młoda tak na hurra wystartowała z listy Konfederacji i bezpartyjnych, ale słabo, że w czasie igrzysk zajmuje się studiowaniem takich wypocin. No cóż, nie takie głupoty robiłoby się w jej wieku, więc możliwe, że z tego wyrośnie. Widać, że konfiarze bezpośrednio ją mamią i wchodzą w dupsko, tylko po to, by zdobyć aprobatę olimpijki. Usilnie chcą połączyć sport z polityką.

BTW. Ten płaczek to uber
  • Odpowiedz
  • 2
@Regierungsrat_Walter_Frank: dokładnie, najbardziej smuci że na początku zmagań gdzie każdy pompował jedyny słuszny przekaz jakoś bym był w stanie zrozumieć że młoda dziewczyna się pomyliła, teraz po tym gdy jej trener już wypowiedział się w temacie, gdy Artur szpilka potrafił zastrzec że sytuacja jest skomplikowana, gdy niektórzy już przeprosili za pochopną opinie i przyznali że temat jest bardziej skomplikowany niż propaganda sugeruje, dalej brnąć w to bez dowodów?
Sport powinien
  • Odpowiedz
@McWozniak: niemożliwe, Julka wywodząca się z osiedli lubelskich z Paco Lublin gdzie trenują kibole żeby n---------c się na meczach i ustawkach nie jest zbyt jakimś tuzem intelektu XD ona ma się n---------ć, a nie być wzorem do naśladowania
  • Odpowiedz
Problem jest taki że kobieta nawet na wysokim poziomie dostanie oklep od faceta który jest "bitny" nie musi trenować po prostu rozwali taką dziewczynę. Tutaj będzie się biła z chłopem który cały czas trenuje, nawet budowę mięśni ma męska
  • Odpowiedz
@McWozniak: Najbardziej smuci, że chorzy psychicznie mężczyźni, który twierdzą, że czują się kobietami psują olimpijskie zmagania zawodniczkom, które uczciwie przystępują do rywalizacji. Drugą najbardziej smutną rzeczą jest to, że ich bronisz i nie masz z tym problemu.
  • Odpowiedz
@McWozniak ale przecież ten podział jest jasny w środowisku boksu kobiecego i nie jest to konfederactwo. Znak chromosomów X pokazywany przez bokserski po przegranych walkach nie bierze się znikąd
  • Odpowiedz
  • 0
@StdPtr: ale ja nie oczekuje żeby była inteligentna tylko szacunku do przeciwnika, inna sprawa jakby to był shittalk częsty w sportach walki a inna jak to jest powielanie jakiś gównianych doniesień
  • Odpowiedz
  • 2
@Antoni_deMON: @Chaqq @marcelus
Ale skąd wy to wzięliście że to facet? Nie ma żadnych dowodów na to i w tym cały problem.
Nie ma żadnych dowodów że Imane czy Lin to faceci, złapaliście jakieś doniesienia że w innej federacji nie zdały testów na płeć, c--j wie jakie to były testy, mogły mieć za dużo testosteronu na tą federację i tyle. Zdały testy do olimpiady. Nie chce mi się
  • Odpowiedz
@McWozniak No nie wiem, może dlatego że nie przeszła testu płci w 2023 roku? A gdy Francuzi na siłę promują lgbtqwerty to nagle jest git, pomijając że jest zbudowany jak facet, uczciwie będzie zlikwidować ten prymitywny podział na kobiety i mężczyzn, przecież niczym się nie różnimy, siłę, intelekt, wytrzymałość na obrażenia mechaniczne, psychiczne, bez sensu trzymać się tego podziału
  • Odpowiedz
  • 0
@Antoni_deMON: każda organizacja ma inne zasady. Obie zawodniczki całe życie rywalizowały jako kobiety w dodatku ta imane pokonała, niepokonaną Rosjanke i po tym ją zdyskwalifikowano w rosyjskiej federacji więc decyzja mogła mieć drugie dno
  • Odpowiedz