Wpis z mikrobloga

  • 0
powiedz mi po znajomości czy jakieś pandemie się szykują, wojny albo ujemne realne stopy procentowe z dodrukiem w najbliższych 4 latach?


@armagedon444: Spadkowicze są jak ten struś pędziwiatr - założenia zawsze są doskonałe i debil ten kto nie widzi spadków, a realizacja potem wychodzi jak zawsze
  • Odpowiedz
  • 4
@armagedon444: ależ skąd. Co za bzdury piszesz? Spadkowicze w 2020-2021-2022-2023-2024... w kółko twierdzili i twierdzą, że nadejdą spadki. Pomimo racjonalnych argumentów PRZECIW. Nie chce mi się już nawet przeklajać z jaką butą, bezczelnością i chamstwem podchodzili do opinii, że może się jednak mylą i ceny wzrosną. Wiec nie ma tu żadnego "obstawiania w ciemno" jak małpa, która losowo trafi. Wzrostowicze mówili swoje: jest ogromny popyt na mieszkania, mamy niedosyt, deweloperzy mogą w dużym stopniu kontrolować podaż, państwo nie pozwoli upaść kredyciarzom bo taki mamy system polityczny... itp. Wiec spadków albo nie będzie, albo najwyżej lekka korekta, po której ceny jeszcze mocniej odbiją.

A spadkowicze na to : "huehue 2 mln mieszkań mieszkań brakuje, huehue ceny bedo rosły? nice try naganiacze, debile, janusze huehuehue, kredyciarze nikogo nie obchodzą będą padać masowo huehue".

Więc nie mów mi, że się nie dało tego przewidzieć. Dało się. Tylko arogancja i myślenie życzeniowe zakłóca procesy
  • Odpowiedz
Spokojnie @wypopekX masz całkowitą rację, będzie rosło, coraz wyżej, aż nam ceny przez monitor wybiją tak duży będzie to wykres ceny. Spokojnie jeszcze zarobisz swoje sprzedasz z zyskiem nie ma się czego bać, wszystko jest pod kontrolą, wszystko będzie dobrze.
ButtHurtAlert - Spokojnie @wypopekX masz całkowitą rację, będzie rosło, coraz wyżej, ...

źródło: psychology-mental-therapy-people-concept-women-psychologist-talking-to-sad-young-men-patient-psychotherapy-session-woman-255376365-828182659

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Spokojnie jeszcze zarobisz swoje sprzedasz z zyskiem nie ma się czego bać, wszystko jest pod kontrolą, wszystko będzie dobrze.


@ButtHurtAlert: powinieneś sobie to właśnie powtarzać, biorąc pod uwagę, że pamiętam twój spam spadkowy jeszcze z 2020r. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz