Wpis z mikrobloga

Osoby z #fobiaspoleczna to nie jest tak że jak czujecie się dobrze ze sobą to wtedy jakoś znosicie sytuacje publiczne,a jak macie gorszy dzień to wtedy boicie się,że ludzie dostrzegą w was te nieprzyjemne emocje i ocenią was jako słabi lub dziwni?
#przegryw #fobiaspoleczna
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Osoby z #fobiaspoleczna to nie jest tak że jak czujecie się dobrze ze sobą to wtedy jakoś znosicie sytuacje publiczne,a jak macie gorszy dzień to wtedy boicie się,że ludzie dostrzegą w was te nieprzyjemne emocje i ocenią was jako słabi lub dziwni?


@Onaaa20: nie mam tak
  • Odpowiedz
@Onaaa20: ja fobię społeczną w jakimś stopniu mam chyba od zawsze. U mnie to tak na prawdę zaczęło się, gdy poszedłem do zerówki w wieku 6 lat - ogromna fobia, strach i tak cały czas, potem w szkole, na studiach, a teraz w pracy.

U mnie to wyglądało tak, że mój umysł stworzył takie jakieś dziwne "bariery" - mój dom, moje podwórku było moją twierdzą. Płot stanowił tą barierę. W
  • Odpowiedz
@Onaaa20: chodzi mi o to, że u mnie po prostu nie było zmian, że raz czułem się lepiej i fobia mniejsza, a raz gorzej i fobia gorsza. Zawsze miałem tak samo z fobią. Nie zmieniało się to razem z samopoczuciem.
  • Odpowiedz