Wpis z mikrobloga

Poczytałem trochę o tych siostrach Kałuckich i jestem porażony ich niezłomnością. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jaki mental trzeba mieć, żeby tyle osiągnąć ciężką pracą mimo ogromnych przeciwności losu. Takie osoby powinno stawiać się na piedestał i robić z nich wzór do naśladowania.
#paryz2024 #wspinaczka
Jailer - Poczytałem trochę o tych siostrach Kałuckich i jestem porażony ich niezłomno...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jailer Marzę o czasach, w których tacy ludzie zostają postawieni na piedestale i wzór do naśladowania na dłuższą metę, zajmując miejsce tych wszystkich onlyfansiar i innych pustych lal świecących dupą na Instagramie, czy robiących „śmieszne” filmiki na miarę humoru z kabaretów. Niestety o siostrach Kałuckich zaraz każdy zapomni, a patologia dalej będzie trzymała się dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jailer: i taka postawa powinna być chwalona i wielbiona przez młodzież, a nie jakieś patostreamy i tagi typu #famemma

Do tego jeszcze walka Julki co wjeżdża i rozjeżdża!
  • Odpowiedz
  • 2
@ZamaskowanyTajemniczySzachista: to ciekawe, bo cała masa wykopowych spierdoxów twierdziła wczoraj, że obie Polki startujące we wspinaczce są brzydkie xD Pomijam całkowicie fakt, że Kałuckie są wcześniakami urodzonymi w 7 miesiącu, którym lekarze nie dawali większych szans na przeżycie, a tym bardziej na jakąkolwiek sprawność fizyczną.
  • Odpowiedz
@Jailer: pewnie jakies trolle, jest dużo wcześniaków i nie różnia się wcale od normalnych osób. Ciężko to mają osoby rzeczywiście chore albo zaburzone, szczególnie jeśli to są mężczyźni. Chora kobieta dostanie często wsparcie a nawet znajdzie faceta który ją utrzyma. W druga stronę to jest praktycznie niemożliwe.
  • Odpowiedz