Wpis z mikrobloga

Chyba jedyna szansa dla przegrywa żeby być traktowanym jak człowiek przez dziewczynę to Tajlandia, albo inne azjatki.
Chyba przy okazji zaliczania wakacji życia to sprawdzę czy tak faktycznie jest, bo mi się te życie tak nudzi że już nie ma sensu nic, chce coś mieć innego niż tylko wegetacja. #przegryw
anonanonimowy321 - Chyba jedyna szansa dla przegrywa żeby być traktowanym jak człowie...

źródło: tajlandia-plaze-na-koh-tao

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FedoraTyrone: tam właśnie jest tanio. Lot jest drogi bo 4-4.5tys najtaniej w dwie strony. A jedzenie tańsze niż w pl. Nocleg 100zl/doba . Jak tak daleko lecieć to może nawet ze 3tygodnie bym tam sobie posiedział. W PL też muszę wydawca kasę na żarcie to tyle samo wyjdzie i tylko dopłata za nocleg 100zl/doba i jakieś atrakcje czasem, czy przejazdy. Ale skuter tani jest też doba 30zl wypożyczenie. Oglądałem banota
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: No nie wiem z tego co ludzie mówią to jak nie sypiesz dolarami to raczej na kutasie ci nie poskaczą, to samo co w Polsce praktycznie nawet gorzej bo tam nigdy nie będziesz naprawdę swój bo to Azja
  • Odpowiedz