Wpis z mikrobloga

Filmik na fb jak gościu robił testy dna u siebie i swoich dzieci (żeby sprawdzić czy ktoś może być dawcą nerki dla jego brata) okazało się że dzieci nie są jego... W komentarzach jak zwykle odpaliły się p0lki:
JWP1 - Filmik na fb jak gościu robił testy dna u siebie i swoich dzieci (żeby sprawdz...

źródło: IMG_20240806_232026

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JWP1 Na TikToku zrobiłem taką gównoburze, napisałem pod filmikiem jakieś Karyny, że test DNA powinien być obowiązkowy przed wpisaniem ojca do aktu urodzenia. Kilka desperatek mnie zwyzywała w wiadomości prywatnej xD
  • Odpowiedz
dzieci nie są jego


@JWP1: zajebistą żonę znalazł, że tyle razy go zdradza i jeszcze bombelki z tego są. Niczego nieświadomy chłop na nie płaci i wychowuje a inny rucha za free
  • Odpowiedz
wystarczy nie wiązać się z kobietami które mają IQ kury


@Linnior88: mogłabyś się zdziwić ale te z IQ kury są lepszymi matkami i żonami od niespełnionych korpo menagerek xd
  • Odpowiedz
@komakow

>wystarczy nie wiązać się z kobietami które mają IQ kury


@Linnior88: mogłabyś się zdziwić ale te z IQ kury są lepszymi matkami i żonami od niespełnionych korpo menagerek xd

A kto powiedział że korpo mengarka nie może być głupia jak but i wierzyć we wszystko co jej prasa kolorowa powie , ja nie wartościuje kogoś po pracy tylko po rozumie jaki ma
  • Odpowiedz