Wpis z mikrobloga

#wakacje #turcja #allinclusive
Szukam jakiegoś ciekawego hotelu w Turcji na wakacje we wrześniu. Alleksjkjuzmi, 5 gwiazdek ze wszystkimi wygodami organizowane przez jedno z trzech biur podróży - Itaka, Rainbow, Tui.
Może ktoś był gdzieś i może polecić coś naprawdę interesującego? Są tysiące ofert, ciul wie czym się różnią, wszędzie tak naprawdę jedno i to samo, nawet opinie ludzi podobne.
Cenowo tak do 9k.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@let_it_be: W sumie dobre pytanie :D
Chodzi mi o wypoczynek - głównie zależy mi na plaży i jedzeniu.
Fajne, jeśli niedaleko byłoby jakieś miasteczko, żeby móc zobaczyć cokolwiek poza hotelem. Ale nie wiem na ile jest to temat do zrealizowania, więc nie jest to warunek konieczny.
  • Odpowiedz
@krystekw2: czemu nie pójdziesz po prostu do babeczki w centrum handlowym żeby ci znalazła idealny hotel? Miasteczkowo to dobra jest analya bo jest tam twierdza i ogólnie ładnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Alfiarz: już zagadywałem, do innych biur też się przejdę. Ale nie mam za bardzo do nich zaufania. Co zaproponowali, to na stronie znalazłem nawet taniej, dodatkowo nie mam pewności, że oni faktycznie dadzą mi to, czego szukam, czy np. coś, na czym mają największą prowizję. Już kiedyś się przejechałem na poleceniu od babeczki z biura, dlatego wolę spytać kogoś, kto gdzieś był i poleca
  • Odpowiedz
@krystekw2:
Ja również nie polecam "babeczek z biur podróży", często właśnie wciskają syf z najwyższą prowizją.
Osobiście mogę Ci polecić kompleks kamelya, rok temu byłem w hotelu Kamelya Fulya.
Plaża super, dużo animacji, jedzenie też dla mnie top, masz przekąski, np. zamrażarki z lodami porozstawiane na terenie kompleksu, czy jakieś gozleme czy snackbary w tym jeden na plaży.
Jedynym minusem jest to, że na piechotę w okolicy niczego ciekawego nie
  • Odpowiedz