Wpis z mikrobloga

Dobra, opiszę wam dzisiejszy serwis - miałem klientke albo mocno naćpaną albo jakąś schizofreniczkę na lekach, dom zasypany książkami na kupkach i przedmiotami nawet w kuchni, tak że labirynt w którym ciężko wogóle gdzieś przejść.

Po włączeniu laptopa windows się wyświetlał pionowo c--j wie czemu i kto jej to zrobił bo przecież sama by nie umiała zmienić ustawień wyświetlacza, chyba tak używała od zawsze, zmieniłem na poziom, no ale chodziło o to że w laptopie nie działał net, a komputer stacjonarny się resetował i mówi że to wina laptopa bo to są ciała połączone i powtarzała to co pół minuty, nie mogłem się skupic na robieniu tego neta na laptopie bo cały czas gadała o tym stacjonarnym i że on psuje wszystko - w końcu się dowiedziałem od upc że net nieopłacony...

Miała 3 myszki, jedna kulkowa poruszająca się tylko w pionie, 2 optyczna otwarta w połowie obudowa, jakaś roz*ebana i nie chciała działać, ostatnia bezprzewodowa i się udało że działała bo wyjęciu i włożeniu baterii. Powtarzała czy jej się z dysku nic nie skasuje przez tą usterkę z resetującym się kompem bo na dysku ma pogodę.

W historii przeglądarki jak wyskakiwały proponowane przy wpisywaniu czegoś to były jakieś kryminalne rzeczy o śmierci, trzymała cały czas torbkę w rękach i cykałem się czy za chwilę wyjmie z niej nóź. Nastepnym razem jadę do niej z obstawą, ciekawe czy w ogóle zapłaci bo na razie wziąłem ten resetujący sie komp do rozpracowania, gdzieś 50 lat i w miarę ładna no ale wolałbym żeby zapłaciła niż proponowała np w naturze

Może skasuje ten wpis za jakiś czas żeby ew. nie przeczytała kiedyś.

#komputery #pracbaza #psychiatria
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mikroczat.pl
  • 5
@xiv7 niektóre lapki mają skrót klawiaturowy do obracania ekranu o 90 stopni (typu CTRL+SHFT+strzałka), łatwo to wcisnac przypadkiem, a potem nie wiadomo jak odkręcić.
ᅟᅟ
---
🗯 Mikroczatᅟᅟ
  • Odpowiedz