Wpis z mikrobloga

Czy byłbyś w stanie zapłcić 1,5zł/minutę rozmowy/pisania z kimś, kto nie jest terapeutą, ale kto postara się Ciebie zrozumieć i doradzić coś wartościowego? Chodzi o aplikację/stronę na internecie, gdzie kupujesz sobie rozmowę z kimś, kto poświęci Ci uwagę i możesz mu napisać/powiedzieć wszystko co chcesz. Taka strona dla spierdoksów, bądź samotnych ludzi, którzy nie chcą stricte pracować z terapeutą, ale chcą pogadać, albo się wygadać.

#biznes #przegryw #pytanie #praca #pracbaza #zdrowie #psychologia #psychoterapia

Czy to dobra cena?

  • Dobra, bo terapeuci od 150zł/h już są 23.9% (11)
  • Za wysoka za kogoś bez kwalifikacji 60.9% (28)
  • Inna 15.2% (7)

Oddanych głosów: 46

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy byłbyś w stanie zapłcić 1,5zł/minutę rozmowy/pisania z kimś, kto nie jest terapeutą, ale kto postara się Ciebie zrozumieć i doradzić coś wartościowego?


@ZanZani: Nie. Nawet za darmo miałem takie rozmowy i ch#ja dały.
  • Odpowiedz
@ZanZani: Czyli wyzysk na przegrywach? Mogłeś tak od razu.

Szczerze? To już wole gadać do samego siebie niż do kogoś kto bedzie miał to w uju licząc szekle po drugiej stronie. Wygadać sie, zrozumienie? Może ktoś potrzebuje, ale to nie jest rozwiązanie problemu.
  • Odpowiedz
@ZanZani: Czyli nawet sie z tym nie kryjesz, że chcesz r0chać bez mydła moich i innych huopów na hajs.

no to niech idzie do terapeuty jak nie pasuje xd


Wystarczy
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_3nKi_: Chłopie, ja miałem sporo relacji które poucinałem bo ludzie traktowali mnie jak śmietnik na swoje emocjonalne s----------e. Ale do psychologia to nie pójdą. No to skoro jestem dobry w byciu czymś takim, to jak najbardziej mogę na tym zarobić. Skoro ludzie tak robia to znaczy że tego potrzebują. Kim ja jestem żeby im tego zabraniać? Po prostu zamieniam swoje mocne strony w usługę.
  • Odpowiedz
No to skoro jestem dobry w byciu czymś takim, to jak najbardziej mogę na tym zarobić


Mówiłbyś to, co oni chcieliby usłyszeć - to żadna pomoc.

Skoro ludzie tak robia to znaczy że tego potrzebują.


Co
  • Odpowiedz
  • 0
Mówiłbyś to, co oni chcieliby usłyszeć - to żadna pomoc.


@Mr_3nKi_: Nieprawda

Nie podoba się to nie korzystasz i tyle chlopie, a ty jakieś mroczne spojrzenie na to rzuciłeś jakbym siał zło xd
  • Odpowiedz
Nie podoba się to nie korzystasz i tyle chlopie, a ty jakieś mroczne spojrzenie na to rzuciłeś jakbym siał zło xd


@ZanZani: Może i początkowo chciałbyś dobrze, ale zawsze takie sprawy źle sie kończą. Miej tu na uwadze, że mowa o osobach w kryzysie.

Może nie zdajesz sobie tego sprawę, ale skrzywdziłbyś więcej osób, niż byłbyś w stanie pomóc.

Twój problem polega na tym, że na pierwszym miejscu są szekle,
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_3nKi_: z drugiej strony jak ktoś ma faktycznie kryzys to mógłbym dawać informacje, że jednak może niech się zwróci do psychologa, bo my tu jesteśmy od rozganiaania samotności i jako ludzie od wsparcia, ale nie problemów dużego kalibru...
  • Odpowiedz