Wpis z mikrobloga

Kurde wejdziesz sobie na tag #ukraina po dwóch dniach i przewijasz od góry grovery, koniasze, kotlety bez głowy, destabilizatory i praktycznie nikogo normalnego do końca strony nie znajdziesz. Ale syf się tu zrobił
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thorrand: No ogólnie kiedyś na tagu można było spotkać świetne analizy, materiały z frontu czy info o sytuacji. Teraz jest tu parę pajaców co się gównem nawzajem rzucają.
  • Odpowiedz
No ogólnie kiedyś na tagu można było spotkać świetne analizy, materiały z frontu czy info o sytuacji. Teraz jest tu parę pajaców co się gównem nawzajem rzucają.


@sznapix:

No i dalej są. Głównie przeklejki z X, bo trudno, żeby szary randomowy wykopek tworzył własne analizy na wysokim
  • Odpowiedz
@Thorrand: Nie są, właśnie kiedyś wykopki tworzyły własne wysokiej klasy analizy ale przenosiły się na Twittera. Ten tag spadł poziomem na dno zresztą jak cały wykop ostatnimi czasy
  • Odpowiedz
  • 1
@Thorrand:

Sam nic nie napiszesz, ale do innych się #!$%@?

No ale to ty się gościu teraz przypierd@liłeś do mnie jak już Ja wyraziłem swoją opinię jako czytelnika tagu, bo ekspertem wojennym to tu nie jestem, żeby postować i nawet ciebie nie wymieniłem ale i tak musiałeś się zesrać.
  • Odpowiedz
@sznapix:

Ehe :D

Żaden szary Mirek nie ma nawet takiej możliwości stworzenia czegokolwiek swojego. Wszystko i tak będzie opierać się na ludziach, którzy są na Ukrainie i zamieszczają swoje obserwacje / przemyślenia w necie, albo właśnie na zagranicznych
  • Odpowiedz
No ale to ty się gościu teraz przypierd@liłeś do mnie jak już Ja wyraziłem swoją opinię jako czytelnika tagu, bo ekspertem wojennym to tu nie jestem, żeby postować i nawet ciebie nie wymieniłem ale i tak musiałeś się zesrać.


@Smarek37:

#!$%@?łem się, bo irytują mnie takie komentarze, że coś jest #!$%@?, ale sam nie sprawiasz, żeby było lepiej
  • Odpowiedz
@Smarek37: Strach się odzywać. Mi każdy komentarz choćby minimalnie wykraczający poza wykopowe normy zgłaszają. W czasie poprzedniego bana ktoś zgłaszał mi komentarze sprzed ponad roku. W drugą stronę - możesz spamować r0ssji ile chcesz, modki akceptują służbę ludobójczej, sadystycznej, zdziczałej hordzie, byle byś brzydkich słów nie używał.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pantokrator:

ktoś zgłaszał mi komentarze sprzed ponad roku.

Tak , jest tu taki jeden przygłupawy dzidek, który nie ma co robić i grzebie w profilach po kilka lat wstecz i wali zgłoszenia. Chore, że to akceptują. Powinni coś zmienić w tym durnym regulamine, żeby np nie było możliwości zgłaszania czegoś po tygodniu wstecz.
Edit może rozważycie taką opcję @a__s @m__b
  • Odpowiedz