Wpis z mikrobloga

@kurvvawszystkozajete: chłop po jednej szkodzie ma OC poniżej tysiaka i narzeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak serio to dziś nie dowiesz się ile masz % zniżek/zwyżek i za co konkretnie. Zrobili z tego informację niejawną, ba, składki w jednym towarzystwie potrafią się zmienić kilka razy w miesiącu na te same dane. Ale to i tak spoko składka na tle europy.
  • Odpowiedz
@kurvvawszystkozajete: bo mityczne bonus malus to relikt przeszłości. Teraz TU aktualizuje taryfikację max co tydzień i wylicza składkę na podstawie ~150 czynników, więc ten bonus malus można sobie wsadzić. Już 5 lat temu jak ubezpieczałem 1 auto ze zniżkami -70% OC/AC bo sobie ubezpieczałem od 16 roku życia motocykl za ~100zł rok, centrala mnie wyśmiała, że może obniżyć składkę jak przyczepkę kupię lub skuter, a nie auto xD Oczywiście było
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: Ja już od jakiegoś czasu mówię wszystkim, że jak twierdzą że są tak dobrymi kierowcami i klientami dla firmy ubezpieczeniowej, niech wejdą na ufg.pl zalogują sie profilem zaufanym i wygenerują sobie E-SCOR, czyli ocenę 1-5 jak wg ufg dany kierowca jest widziany przez ubezpieczycieli.

np. ja kiedyś dopisałem się bratu do ubezpieczenia i 4 lata temu zrobił mi szkodę z OC, plus ja miałem jedną z AC z 2 lata temu i mimo braku innych szkód wyszedł mi wynik 2/5 XD

a to
  • Odpowiedz